Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha együtt szoknánk le a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Kedves Leszokni vágyók! Kivételesen nem "csupán" kérdezni szeretnék, hanem azokat várom ide, akiknek végképp elegük van a füstölgésből, és mielőbb le szeretnék tenni a cigit.

Mit szólnátok hozzá, ha kitűznénk egy (hamarosan elérkező) napot, mondjuk 2010. július 26-át, azaz a következő hétfőt, amikortól nem gyújtunk rá? A fennmaradó 3 és fél napban megpróbálnánk egymás elhatározását erősíteni, a hétvégén még "kicigiznénk" magunkat, és hétfőtől "új életet kezdünk". Tudom, tudom, nem könnyű, és biztos lesz majd egy csomó ellenérv és kritika, de azért én még is azt mondom, fogjunk össze. Hétfőig és hétfőtől támogassuk, segítsük, erősítsük egymást. TEHÁT EGYFAJTA FÓRUM ALAKULHATNA ITT KI: a Névtelen Leszokni Vágyok Klubja. :D

Nos, van jelentkező?


2010. júl. 22. 13:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%

Nincs.

Egyedül kell leszokni.


Vagy ide is lehet menni:

[link]

2010. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell leszokni, de gratulálok az ötletért! Tudom milyen nehéz lehet. Kitartás! Menni fog!
2010. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De ugye nem haragszol meg nagyon, ha én itt akarok maradni, és nem megyek oda, ahová küldtél?
2010. júl. 22. 13:31
 4/27 anonim ***** válasza:
ott jobb, mert az ott egy fórum, ez meg nem
2010. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Én szívesen leszokom veled :)
2010. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom hozzád kedves kérdező!!! :)
2010. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én 9 éve leszoktam..Elég erős dohányos voltam(napi 2 doboz sophianne)
2010. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Bocs, de ex-dohányos vagyok, és ráadásul épp fogyózom. Egyvalamit tudok:

ha a jövőben tűzitek ki az időpontot, amikortól nem, akkor nem fog menni. Ezt vagy mostantól, vagy nem. "Addig kicigizzük magunkat" ez baromság, egy hét alatt teljesen el fog tűnni az akarás, higgyétek el, egy évig próbáltam folyamatosan leszokni, míg sikerült. És hogy? Hogy azt mondtam, hogy MOST AZONNAL leszokom. És onnantól nem "épp leszokóban voltam", hanem "nemdohányzó" voltam. A maradék cigim pedig, ami több mint fél doboz volt, leöntöttem mosogatószerrel és kidobtam!


Ennyi! Így szerintem eleve bikásra van ítélve a dolog, de legalábbis nem ad elég erőt.


Sok sikert!

2010. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
# bukásra :)
2010. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
A negatív választ is köszönjük! :)
2010. júl. 22. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!