Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik visszaszoktak a cigire,...

Akik visszaszoktak a cigire, megbánták?

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyi idő után?

Ha nem, miért nem?



2023. márc. 24. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nyilvan anyagilag es egeszsegugyileg nagyon megbantam, mert egyszeruen nem eri meg. Sok penzt fizettem a sajat mergezesemert...


De amugy meg en imadok cigizni; ez a baj. Egyszeruen mindent szeretek benne, igy borzasztoan nehez kibirnom, hogy ne gyujtsak ra.


Egyszer mar leszoktam, 4 evig nem szivtam, de minden egyes nap ugy telt el, hogy a cigire gondoltam. Aztan visszaszoktam, nem birtam tovabb.

De azota mar megint epp leszoktam, nem szivtam 1 eve. De tudom, hogy ez egyszeruen nem normalis, hogy ennyire nehezen megy es most mar ott tartok, hogy valami orvoshoz akarok fordulni, hogy segitsen. Csak nem tudom, hogy kihez lehetne.


Gyerekeim vannak, nem akarom, hogy azt lassak, anya dohanyzik.

De igy meg rohadt nehez elni :(

2023. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kedves 1-es, köszönöm a választ.

úgy tűnik, nálad a pszichés kötődés az átlagosnál is extrább. Nem lehet egyszerű ez a se veled se nélküled állapot :(

az Allen Carr szemináriumokat nagyon dicsérik, ott kimondottan arra koncentrálnak, hogy ne “szeresd” a cigit.

esetleg tehetnél náluk egy próbát:

[link]

2023. márc. 24. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Elcsépelt, de akaraterő!!! 23 évig dohányoztam, a vége felé már 2 doboz Symfónia!! Magamban eldöntöttem, holnaptól nem, ez 32 éve történt!! Azóta még annyit sem, hogy valakinek meggyújtsam!! Helyette ki kell találni, pótcselekvést!! Sok sikert!
2023. márc. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Én nem bántam meg hogy vissza szoktam. Pedig nagy keservesen szoktam le. Rá egy évre vissza is szoktam. Cigi egy áldás az életemben!
2023. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es,

és az az 1 év napi szintű sóvárgással telt, és azért szoktál vissza, vagy egyszercsak jött egy döntés, hogy te dohányozni akarsz?

2023. márc. 31. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

megbántam

igen


soha nem is kellett volna rászokni....


ciki a cigi

2023. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
A dohányosok semmi mást nem tesznek, mint feláldozzák az egészségüket a dohánygyártó multi cégek profitjának érdekében. Na és idehaza a fidesz maffia profitjának érdekében is a nemzeti dohányboltokon keresztül. Ha másért nem legalább ezért érdemes lenne leszokni. De ugye aki ilyen függőségre hajlamos az eleve nem a legélesebb kés a fiókban, úgyhogy akár fidesz szavazó is lehet.
2023. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!