Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudok visszaszokni?

Hogy tudok visszaszokni?

Figyelt kérdés
Szeretnék visszaszokni a cigarettára de nem merek rágyújtani mert félek az erős szívdobogástól és a szédüléstől , 2 hónapja tettem le , de azóta nem érzem jól magam.

2021. szept. 25. 09:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld valami mással helyettesíteni ha hirtelen tetted le, mondjuk elektromos dohányra amit tudsz ízesíteni is.
2021. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ecigi kevesebb nikotinnal, folyamatosan csökkentsd kb 3-4 havonta a nikotin mennyiséget
2021. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha már 2 hónapot kibírtál, akkor mi értelme ennek?! Túl sok a pénzed, túl egészséges vagy, túl sok időd felszabadult…?!
2021. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as , leírtam hogy amióta nem gyujtottam rá , nem érzem jól magam , összevissza ver a szivem yok , nem tudok aludni , n
2021. szept. 25. 09:58
 5/14 A kérdező kommentje:
Fáradt vagyok és szorongok
2021. szept. 25. 09:59
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Lehet idő kell. Mozogj sokat (lehetőleg kint, szép az ősz)! Foglald el magadat…
2021. szept. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte en is szarul voltam, sot, igazabol miota leszoktam nekem is lettek ilyen szivdobogos, szivbeszuros gondjaim. De ez csak egy ujabb ok nekem arra, hogy ne alljak vissza a rendes cigire. En e-cigire szoktam at, 1,5-os erosseguvvel kezdtem, aztan a kovetkezo honapban nikotinmentessel folytattam, de megmondom oszinten elhasaltam es most 3-mas erossegut szivok, mert annyira zombi lettem a mentesnel a nikotinmegvonastol, hogy ilyen full letargiaba estem, nagyon rossz volt. En egyebkent is szorongasos depresszios vagyok, szoval nem volt egyszeru. Miota 3-mas erossegut hasznalok, azota jobban vagyok es szerintem egyaltalan nem gaz dolog, ha valaki nem hagyja el teljesen a nikotint azonnal. Majd idovel lehet sikerul, lehet nem. Annyi biztos, hogy kevesebb merget szivok be es joooval kevesebb nikotint is a sima cigihez kepest.

Szerintem en mar nem is tudnek visszaszokni, egyszeruen nem tetszik a gondolat, hogy beleszivjak egy cigibe, aminek rossz ize is van, budos is, nem szellozik ki a szaga rolam. 2 honap az tok jo teljesitmeny, a helyedben nem adnam fel! Ha nagyon nikotinhianyod van, azt lehet potolni mashogy is.

2021. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazából pont ilyen egészségi aggodalmaim miatt tettem le , én is nagyon szorongós , pánikolós vagyok , de eddig ha szívdobogást éreztem az a cigitől volt , viszont nyugalomba minden nélkül elég ijesztő , nem úgy hiányzik mint régen , hanem jobb volt a közérzetem.
2021. szept. 25. 10:49
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Egy eleve rossz szokásból szerintem ne csinálj rosszabbat. A nikotin pótlása más formában rossz út az én személyes véleményem szerint. Lehet piacgazdaság meg blablabla, de ha tartod magad, akkor pozitívban jössz ki a dologból.
2021. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Látom azért sokan nem értik miért akarok visszaszokni , pedig leírtam , nem azért mert hiányzik , egyszerűen közérzetileg nem vagyok jól , gondolom 17év / 1 doboz , elég hozzászokás , kész csoda h nem vagyok még ettől is szarabbúl
2021. szept. 25. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!