Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudtam így csinálni?

Hogy tudtam így csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok 26 éves vagyok.

16 éves koromtól 23 éves koromig töltött cigit szívtam. utóbbi 3 évben csak Iqost. Napi fél doboz kb kivéve ha bulizni vagy piálni vagyok.


Most leraktam 2022.dec 17.én azóta nem szívok iqost se cigit.

Első 1-2 hét rossz volt de azóta meg semmi. Nem is kívántam nem volt sóvárgásom se semmi jaj megbolondulok érzés. Ez hogy lehet? Pedig mindennap szívtam...

Nem is köhögtem fel semmit. Bár cigizés közben sem köhögtem.


Hogy a fenébe tudtam így leszokni? Hogy 1-2 hét ami igazából tényleg elenyésző szenvedés volt simán ment...(Meló helyen cigiznek mellettem és nem zavar)


2023. ápr. 5. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek konnyebb, van akinek nehezebb.

Orulj neki es legy buszke magadra :)

2023. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2023. ápr. 5. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Embere válogatja, de szerintem erősen túl van hypolva a cigi leszokás. Azért nem olyan, mint pl heroinról, vagy a nyugtatókról lejönni.

25 év cigizés után 3 nap alatt letettem, némi sóvárgáson kívül semmi más bajom nem volt.

2023. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem voltál annyira függő.
2023. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak nagyon túl van tolva az egész leszokás téma. Igen, ahogy előttem írták, nem olyan, mint a heroin, tehát ha akarod leszoksz. Nem mész boltba, nem veszel, azt a hiányérzetet pedig kibírod, sokkal rosszabb dolgokat is ki lehet bírni, ennyi ideig amíg ez maximum tart.
2023. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!