Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem bírom az éjszakás müszakot...

Nem bírom az éjszakás müszakot. Mit tudok csinálni? Ma is kb 3 órát tudtam aludni. Nagyon fáradtnak érzem magam ráz a hideg kába vagyok

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd megszokod,vagy elmész nappalos munkát keresni.
2020. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mióta csinálod? Mert egy-két hétbe beletelhet, hogy hozzászokj. Ha váltott műszakban dolgozol, akkor szerintem nagyjából lehetetlen megszokni.

Hogyan próbálsz aludni? Ugye neked a délelőttöt kellene aktívan töltened, aztán lefeküdni, aludni nyolc órát, és utána indulni munkába. Ez elég nehéz, ha gyerekeid vannak, mert akkor aludnál, mikor ők hazajönnek az iskolából-óvodából és nyilván szükségük volna rád.

Tudsz nyugodt körülményeket teremteni az alváshoz? Csend van és sötét?

Vagy azért nem tudsz aludni, mert körülöttted zsinatol a család?

2020. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 ève ezt csinálom és kínszenvedés az éjszakás
2020. máj. 25. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
dugd be a füled valamivel és sötétitsd el a szobád ha lefekszel,így jobb körülményeket teremtesz az alváshoz (bár a nappali alvás nem pótolja az éjszakait)
2020. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!