Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik, hogy elmegy 1 doboz...

Létezik, hogy elmegy 1 doboz cigi egy bulin, ha amúgy az illető nem dohányzik? Mármint lehetséges, nem lesz rosszul, vagy hazudik, és letagadja, hogy állandóan dohányzik?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves lányról van szó, rokon. Igaz lehet, hogy kb. 7 óra alatt elmegy 20 szál úgy, hogy amúgy nem cigizik?
2023. ápr. 7. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan ismerőseim, akik csak akkor gyújtanak rá, ha piálnak. Nekik elfogyasztása egy doboz cigi egy éjszaka alatt. Az is lehet, hogy elosztogatta.


Téged ez miért érdekel?

2023. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szívja, nem tüdőzi le, akkor talán. Az is lehet, hogy a nikotin mérgezés tüneteit másnak magyarázza, pl. másnaposságnak. Az is lehet, hogy rendszeresen dohányzik: pl. minden nap buliba jár.
2023. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább elosztogatja.
2023. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Létezik mert én is ilyen vagyok. Csak piára vagy szintetikus drogokra cigizek, de akkor elmegy nekem is 1-1 doboz. Amúgy meg semmi :)
2023. ápr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!