Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Párom 2napja nem dohányzik...

Párom 2napja nem dohányzik azota nagyon ingerült, ideges. Nem találkuzunk csak neten beszélunk minden nap, mert külföldön dolgozik. Azota állandoan veszekszünk. Az idegesség az vele jár?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, elvonási tünet. Esetenként extrém mértéket is ölthet. Elmúlik kb 2-3 héten belül, feltéve hogy egyáltalán nem gyújt rá.
2010. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igen, vele jár, megvonási tünet..ki kell bírni, pár hét és jobb lesz..ha kibírja ha nem visszaszokik..én olyan idegbajos voltam, hogy a családom nagy ívben került..
2010. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vele jár. Legyél vele türelmes és ne vedd magadra, ez nem neked szól, elvonási tünet. Erősítsd meg, hogy nagyon jó úton jár, büszke vagy rá, szereted, stb. stb.

Kitartás mindkettőtöknek! :)

26/N

2010. okt. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen,majd valahogy vissza fogom magam:)
2010. okt. 12. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én párom is így volt, ő is egyik pillanatról a másikra tette le a cigit, és ingerlékeny volt kb. egy hétig. Egyszer véletlenül megláttam, amint a hátsó udvarban egy roncsot rugdal dühösen, így adta le a feszültséget. Felszedett néhány kilót is, de aztán leadta, és most már a cigi szagától is irtózik. Büszke vagyok rá. :) Bezzeg én nem tudtam leszokni a körömrágásról... :(

Sok sikert és kitartást mindkettőtöknek! :)

2010. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja vele jár, mert nem pótolja semmi a szervezet nikotin szintjét. Csináljon valami testedzést, ami levezeti a feszültségét.
2010. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is hülye voltam, mikor leszoktam. legyél vele türelmes. egyébként ő is érzi, hogy hülye ebben biztos vok.
2010. okt. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!