Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám állandoan köhög mert...

Anyám állandoan köhög mert dohányzik magába is beszél nincs erre valami megoldás?Hogy ne haljam valami fülre mert hát az ember piheni menne haza

Figyelt kérdés
Zaj,Szülö
2020. szept. 28. 20:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

füldugó

vagy költözés

2020. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Patikaban 4 eve 5ezer ft volt zajszuros fuldogo. Koliban teljesen bevalt, csak eles hangot hallasz meg pl ebresztot. Teljesen jo.
2020. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
2-es, 5 ezer? Mi 100 Ft-ért vettünk füldugót a gyógyszertárban. Sima kis puha dolog, ami nem bántja a fülemet. Évek óta használom őket, és beváltak. :)
2020. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Igen, 5k. En zajszuroset irtam, de keresek linket

[link]


Pontosan ilyet vettem, nem is valtozott az ára. Bár en egy patikaban vettem, azt hiszem a Mamut bevasarlo kozpontban.


Ez kicsit "jobb" mint a sima szivacs, az valoban 400-700 ft korul mozog, apam autofenyezokent hasznalt olyat. Nekem kicsi a fulem viszonylag, az tul bedagadt, kiesett, na meg ez zajszuros, szoval van amit atereszt. Nekem kenyelmes volt, de nem fogok hazudni, volt olyan, ha a fulemen aludtam, hogy reggelre megfajdult, de az elmulik, meg 2 ev alatt kb 4x fordult elo.

Ezt lehet szepen tisztitani is, tobbszor hasznalni es "tobbet tud".

2020. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%

Utolso:

Semmivel nem tud tobbet.

A narancssarga, puha pedig az epitoiparban is hasznalatos, legjobb fuldugo, es valoban 100-150ft patikaban, munkaruhas boltban meg annyi se. Nem 400-700ft es nem is 5000ft.

2020. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
6%

Ok :) akkor hasznald azt a csoves munkas fuldogot.


Mindennek meg van a maga funkcioja. Bar ezek alapjan valoszinuleg alsogatyaban vagy melegitoben alszol es nem pizsamaban, mert hat az is olcsobb.

2020. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk vedd rá hogy menjen dokihoz.. Nem a zaj miatt kéne aggódni, hanem azért hogy egészséges-e.
2020. szept. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Én is a szivacsos füldugót javaslom. A zajszűrőset is próbáltam már, de csak pénzkidobás. Minden hangot átenged.
2020. szept. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Szivacsos füldugó a patikából. Az ilyen többezer forintos zajszűrőseket meg ne vedd! Mindent hallani vele.

Panelban lakok, itt mindenki füldugóval alszik. Senki nem használ zajszűrőset, csak a narancssárga, eldobható szivacsosat a patikából. Esetleg az Ohropax szivacsos füldugója nem rossz még, ha netán a patikás neked is "csöves" lenne. :D

2020. szept. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szivacsos füldugók a legjobbak, biztos többszörhasználatpsak között is akad jó, de pl. az Alpine egy rakás sz@r. Nekem ilyen zöldszínű zajszűrős füldugóm volt tőlük, de csak ki dobtam hatezer forintot az ablakon.


Egyébként meg inkább a köhögés okát kellene megszűntetni.

2020. szept. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!