Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigiztek vagy nem? Ha igen,...

Cigiztek vagy nem? Ha igen, milyen cigit szívtok?

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 18:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Most épp E cigi, de azt is le akarom tenni mert a torkom b*szogatja de a tüdőmet is és Qrva sokba van.. ha full leállok itt marad jó sok cucc a nyakamon mint gépek levek stb, de ki kellett próbálnom.

Az biztos hogy vannak előnyei az analóggal szembe, de megvannak a hátrányai is! hogy is mondják? kontraproduktív?

2023. júl. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11


Melyik e-cigi? Likvides, iqos, glo?

2023. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 az agy ***** válasza:
Igen. Nem mondom meg.
2023. júl. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 gergelice16 ***** válasza:
Én sem cigizek. Jelenleg azon gondolkodom, hogy hogyan kérjem meg az alsó szomszédot, hogy lehetőleg ne az erkélyen cigizzen, mert szellőztetéskor az egész szobát betölti a cigifüst. És ez nem túl egészséges, pláne akkor nem amikor a feleségemnél jön a baba...
2023. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14


Fuh, ez nagyon gáz... Sajnálom.


Én most már elég régóta iqos-t szívok, de a rendes cigi is kell néha.


Szóltál már esetleg az alsó szomszédnak, hogy a dohányzása zavaró és hogy most még extrán nem hiányzik?

2023. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Bsxy válasza:
Én 59 évesként a saját magam megtermelt dohányomat sodrom.Szerintem ebben az életben már nem fogok tudni leszokni e káros szenvedélyről, igaz gyerekkorom óta orvoshoz se kellet mennem semmilyen bajjal.
2023. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 gergelice16 ***** válasza:

#15 Nem igazán tudom, mit mondhatnék. Rendszeresen látok tilosban, pl. buszmegállóban cigiző embereket. Iszonyatosan zavaró annak a füstnek a szaga (azon kívül, hogy nem kicsit rákkeltő, habár szinte mindenki tagadásban él...), de ilyenkor sem könnyen veszem rá magam, hogy rászóljak, hogy menjen innen. Esetemben nem utasíthatom arra, hogy mindig menjen ki az épületből amikor cigizik (ez napi 5-6 alkalom lenne), mert gondolom azért vett erkélyes lakást, hogy ezt megtehesse. De szépen megkérem őt, ha meg nem segítőkész, akkor mást nem tehetek...

Tehát kérdező, ha ezt a kérdést azért írtad ki, hogy kitaláld, mit szívj, kérlek figyelj arra, hogy ha már a saját egészségedet tönkreteszed, legalább másokra legyél mindig tekintettel.

2023. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!