Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fiatalok! Mióta cigiztek, és...

Fiatalok! Mióta cigiztek, és hogyan szoktatok rá? Milyen cigit szívtok?

Figyelt kérdés
Írjátok le a korotokat, nemeteket. köszi.

2019. ápr. 2. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
17 vagyok nem cigizek
2019. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
75%

14 éves korom óta. Napi 1 doboz, piros színűeket szívok.

22f

2019. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem, hogy lehet rászokni. :D

(Ezt nyilván úgy írom, hogy kipróbáltam, időszakosan rendszeresen szívtam, de amint nem volt kedvem hozzá, nem is gondoltam rá többet...)

Először 18 évesen próbáltam.

Olyan cigit, ami éppen akadt, bár mindig valami kéket/lightot.

24N

2019. ápr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

14 éves korom óta. Valami ukrán cigi volt az első. Bandába verődtünk nyolcadikban vagy 4-en, valakinél volt cigi és adta magát a helyzet. Aztán megint bandáztunk, megint adta magát a helyzet és így fokozódott. Ma már a magamét sodrom, kb 10-12 szál egy nap


19/F

2019. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
88%

Elsőként talán 13 voltam, amikor kipróbáltam (Pannónia volt, és le se tüdőztem), aztán 15 évesen szoktam rá, és eléggé nem vagyok rá büszke, de sajnos ez van:( Már kb mindent szívtam, de amúgy szerintem a Philip M. Az egyik legjobb, de leszokoban vagyok

16/L

2019. ápr. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem akartok leszokni amíg nem késő? Ingetek gatyátok rá fog menni és csak betegek lesztek tőle. A büdös szájata lányok sem szeretik. Ciki a cigi
2019. ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Eléggé off az előző, de igaza van.


Kérdésre válasz:


17 éves vagyok, 13 éves koromtól kezdve 16 éves koromig napi/kétnapi egy szálat szívtam. 16 éves korom óta napi féldoboz is elmegy, sajna stresszes voltam, hiba volt rászoknom, de ez van.


Hogyan szoktam rá? Kívántam, ezért mindig rágyujtottam.


Mindenféle cigit próbáltam, de az erősek jöttek be. Kedvenceim a fekete dunhill és a 100' piros marlboro.


Most már töltöttet szívok több mint fél éve. Sárga Camel dohány piros marlbi hüvelyben.

2019. ápr. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
86%
13,5-14 éves korom óta, egyre többször kipróbáltam és voltak olyan helyzetek amikor jól esett. néha kék Austin, arany vagy piros Marlboro , de inkább töltött. Mostanában ritkán gyújtok rá mivel sportolok. 15L
2019. ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

24N


En 14 evesen probaltam 18-tol szamolom a kemeny dohanyzast, sokaig azthittem le tudnek szokni ha akarnek, par eve rajottem, hogy nem igazan megy. Sajnos nagyon nehez leszokni... beyond marlborot szivok

2019. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én november óta nem gyújtottam rá, szóval rád bízom, hogy mennyire tartod relevánsnak a válaszom, mindenesetre leírom.

Először 15 évesen próbáltam ki, fogalmam sincs, milyen fajta volt, otthon töltötte magának anyám, az ő szálai közül csentem el egyet. Onnantól fokozatosan alakult ki a rutin, eleinte néhány havonta csúszott be egy cigi, majd heti szinten többször leültem egy parkban dumálgatni és pöfékelni az osztálytársaimmal. 17 éves koromban mindig megkértem valaki nagykorút, hogy legyen már szíves venni nekem egy-egy dobozzal a saját (zseb)pénzemből, de nyilván azután bontakozhattam ki igazán, hogy betöltöttem a 18-at és megszűntem mások meggyőzhetőségétől függni. Fizikailag nem igazán szoktam rá, inkább csak a kellemes, lazulós hangulat fonódott össze bennem a cigivel, hála a haveroknak és annak, hogy nem tudtam/akartam nemet mondani, amikor megkínáltak. Arany Marlborót és kék Lucky Strike-ot szívtam attól függően, hogy melyikhez volt kedvem.

21/L

2019. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!