Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Azon kivul, hogy a dohanyzas...

Azon kivul, hogy a dohanyzas karos, es stb. , van-e elonye? Vagyis van benne valami egeszseges, vagy 100%-ig karos?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 16:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
persze hogy van..nem pangsz tovább:)
2010. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nincs semmi haszna.
2010. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem, nincs előnye igazából.


Sokan azt hiszik, menők lesznek tőle, tehát valóban magabiztos(abb)ak lesznek. De ez pszichés, nem fizikai, és máshogy is lehet formálni az én-képedet

2010. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
max.ennyi Szociális kapcsolatok fejlesztése. Amíg irodákban, egyéb intézményekben a nemdohányzó dolgozók csak úgy kerülnek kapcsolatba egymással, ha hivatalos ügyben találkoznak, addig a dohányzók kötetlenül is sokat beszélgetnek egymással ,,egy cigi alatt"
2010. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Ezt a kérdést szerintem te sem gondoltad komolyan.


Szerintem a dohányzás az egyik legundorítóbb és legfeleslegesebb dolog a világon,komolyan nem tudom megérteni miért jó,ráadásul úgy,hogy kismillió kárt okoz..És még büdös is vagy tőle. (ne mondja senki,hogy nem,aki dohányos,az nem érzi,de én nem vagyok az és 1 liter parfüm meg 1 csomag rágó után is érzem az illetőn)

2010. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A kapcsolatépítésről meg annyit,hogy nagy baj van akkor,ha ilyen eszközök nélkül nem képes az ember egy munkahelyen kommunikálni...
2010. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Bizonyították, hogy van neki jó mellék hatása nyugtat, de persze ezt nem úgy kell elképzelni, hogy elszívtam egy cigit és mintha xanaxot vennél be tehát ezt is az emberek felnagyítják hogy cigizek h megnyugtasson.Mivel ez nem igaz mert akkora hatása nincsen.
2010. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én írtam a szoc.kapcs.

szerintem is hülyeség de ezen az oldalon többet is találsz. [link]

2010. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat :)

azert kerdeztem, mert hallotam valakitol, hogy csak azt tudjak mondani, hogy mennyire egeszsegtelen, de azt nem mondjak el, hogy van benne jo is. Es erre a "jo"-ra lettem volna kivancsi.

2010. okt. 14. 16:27
 10/16 A kérdező kommentje:

16:25

koszi, tetszenek az ervek:)

2010. okt. 14. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!