Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Asztma, dohányzás, károsabb...

Asztma, dohányzás, károsabb lehetne a dohányzás számomra mint egy egészséges ember számára?

Figyelt kérdés
17éves vagyok 12 éve nem fulladtam, rohamom sose volt és már pár hónapja gyógyszert se kell szednem.
2011. febr. 28. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A párom asztmás, és állítólag azért cigizett, mert jobban volt tőle.

Hónapokig zaklattam, mire leszokott, a következő szűrővizsgálaton kiderült, hogy allergiás a cigire, és leamortizálta még jobban a tüdejét.

Mivel az asztma sokszor valamilyen allergiával is társul, igen, lehet károsabb! 20/L

2011. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. A tüdőd gyengébb, mint az átlag és fulladásra hajlamos vagy. Senkinek nem használ a cigi, de különösen egy asztmásnak, aki amúgy is beteg. Nincs szüksége az asztmás tüdődnek az állandósuló hörgőgyulladásra és nyákosodásra sem, amit a cigi kivált.
2011. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Klipi ***** válasza:
Igen! Nehogymár "kedvtelésből" pusztitsd el magad! Gondolkozz!
2011. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!