Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehet hogy egeszseges?

Hogy lehet hogy egeszseges?

Figyelt kérdés

A testverem elettarsa (ferfi) teljesen egeszseges, sosincs semmi baja, nem beteg, napi 10 orat dolgozik szakacskent teljesen aktivan. Pedig:

alig eszik egesz nap, a konyhan csak meg-meg kostolja amit muszaj neki, otthon meg abszolut nem eszik, max neha gumicukrot vagy valami sutit. Nagyon ritkan ehes. Szabadnapjain egesz nap a tv elott ul es jatszik.

De mindig van energiaja meloban es nem nagyon farad el.

Dohanyzik napi 4-5 szalat es sorozgetni szokott.

Hogy lehet?


2011. ápr. 5. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem most jön ki rajta, hanem majd jó pár év múlva.
2011. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

talán olyanokat eszik, amiben megvan a napi bevitel érték, de olyan dolgokat pl, hogy reggel megiszik egy energiaitalt. aztán délelött még egy csokit. azalatt a 10óra alatt kostol annyit, hogy elég neki, aztán hazafelé mittómén egy péksütit megeszik, otthon meg ugye amit leírtál


hát nemtóm én mongyuk éhen döglenék :D de vannak érdekes esetek.....

2011. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tetris ***** válasza:
Majd nézd meg mondjuk 10 év múlva, hogy mennyire lesz ilyen egészséges.
2011. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tudom, ez a duma hogy majd nezd meg kesobb, de kiskora ota ilyen, (most 25) egyebkent nagyon sovany, de eros. (nem tudom mitol) De en csak azt nem ertem hogy hogy lehet egeszseges, es miert nem beteg soha. Nem hiszem hogy elegendo tapanyagot visz be.
2011. ápr. 5. 11:45
 5/11 anonim ***** válasza:
TUUUTI zugevő..multkor éjjel kimentem a nappaliba a telómér és apa nyakig a hütöbe volt..:D
2011. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
en is gondoltam ra de este alszik hogy fel tudjon kelni rendesen 6kor
2011. ápr. 5. 15:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Még csak 25 éves, fiatalon sokat bír az ember.
2011. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát, hosszú távon megmurdál
2011. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hosszú távon mindenki megmurdál.
2011. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
persze csak ő ilyen hosszúéletű túlélőcsaládból származik. Csak biológiailag nem értem hogy működik az ilyen emberek szervezete.
2011. ápr. 8. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!