Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van valaki aki már használt...

Van valaki aki már használt nikotintapaszt? Most szeretnék leszokni a cigiről, de félek hogy nem válik be. Napi egy dobozt szívok. Kinek mi a tapasztalata róla?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Felrakod a tapaszt aztán az elkezdi beléd nyomni a nikotint fokozatosan egész nap.

Megkönnyíti a leszokáshoz vezető utat akkor nem válik be ha igazából nem is akarsz leszokni ez nem egy csodaszer.

Főleg az első napokban amikor nagyon rosszul van ez ember. De ennek ellenére lesznek majd elvonási tünetek de könnyebb a tapasszal elindulni az úton. Viszont ne feledd ez is nikotin ha ezt abbahagyod ugyanúgy túl kell majd esni azon a pár nehéz napon / héten ami a nikotin megvonásával jár.

Ezt nem lehet kikerülni de tapasszal egy kicsit talán könnyebb. Főleg az eleje.

Niquitnt vegyél az jobban tapad. De ha ilyen nagy melegben leiizadsz vagy sportolsz akkor könnyen lecsúszhat megszűnhet a tapadás. A 21 mg bol nekem elég volt egy fél is később szóval én szetvagdostam.

2023. aug. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!