Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért lehet betépni a CBD fűtől?

Miért lehet betépni a CBD fűtől?

Figyelt kérdés
A CBD fű legálisan rendelhető alacsony thc tartalmú kender. Elméletileg a thc tartalma 0.2-0.3%. Viszont többször belefutottam olyan fajtába ami eufóriát okoz. Némely feketepiaci fű nincs ilyen jó. Hogy lehet ez? Meg van hamisítva a thc tartalom mérés?

2023. aug. 30. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes nekem nem sikerült betépni. Füvet akartam venni aztán ezt adták helyette. Elverettem a végén több mint 1 grammot és az ízén kívül semmi nem volt. Nem tudom te hol veszed de én az útszéli vadkenderből csinálok hasist az legalább beüt.
2023. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zcom09 ***** válasza:

Lehet hogy van valami keverés a mérési adatokkal. De nem hiszem hogy ez túl gyakori lenne, mert nem ez a legjobb módszer a terjesztésére. Hacsak nincs mögötte valami elosztó szervezet, akik pénzmosásra használnák a webes eladásokat. De akkor meg minek küldenének a jó cuccból olcsón random embereknek, az csak lebukáshoz vezetne.


Valószínűbb hogy felütik valami még nem betiltott THC származékkal.

2023. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja az új biók is ilyenek. Berendelik a cdbst azt lefújják szinti kannával azt eladják rendesnek. Bár aki kicsit ért hozzá az a hatásából rögtön levágja :D
2023. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szintetikust azt megérezném, attól rosszul vagyok. Én inkább delta8-ra gyanakszom az még ilyen szürkezónás dolog.
2023. aug. 30. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!