Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Holnap reggeltől már nem...

Holnap reggeltől már nem akarok rágyújtani. Tudtok javasolni helyette reggelre, és napközben valami pótlást?

Figyelt kérdés

Ha bekapok helyette egy pez cukrot, vagy egy cukrot, az helyettesíti?

a kávét is ajánlatos ilyenkor elhagynom?



#cigaretta #Helyetterítés
2023. szept. 2. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:

ne kezdjel el enni mert hizni fogsz, igy is lehet feljön 1-2 kg.

rago, fisher ments friend, fogmosas...az a jo ha frissited a szad izet akkor eleve nincs kedved cigizni

2023. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fogat eddig is mostam. :)
2023. szept. 2. 20:54
 3/9 anonim válasza:
Létezik egy tabletta ami elnyomja a cigi utáni sóvárgást, de elfelejtettem már a nevét. Szabadon megvásárolható a patikákban. Az első pár napban azt hiszem két óránként kell bevenni egyet, aztán már csak négy óránként, majd csak napi kettőt, stb... Aztán meg már nem is gondolsz a cigire egyáltalán.
2023. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
E - cigi, bár az elég sokba kerül, ha valami normálisat akarsz. Meg érdemes ide belépned, és a blogjában mindent elolvasni: [link] Bár annak a beszerzése nem máról holnapra megy, és némi tudás nélkül belekezden sem érdemes.
2023. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne evéssel helyettesísd. Mikor Leszoktam, 1 évig nem cigiztem állandóan egész nap zabáltam. Sokat híztam. Aztán ujra elkezdtem cigizni szépen vissza fogytam. Ezért nem szabad elkezdeni cigizni mert ha leszoksz meghizol, ha vissza szoksz tüdőrákos leszel.
2023. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2023. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kell valami pótcselekvés, általában mindenkinek az evés lesz mert elkezdi érezni az ízeket és enni szinte bármikor lehet.
2023. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tik tak bekapása az jó? Vagy negró esetleg?
2023. szept. 4. 19:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Mentolos rágo a többi szart se ér.
2023. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!