Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy beszéljem le a dohányzásról?

Hogy beszéljem le a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a barátom nagyon sokat dohányzik, hogy tudnám lebeszélni róla?

2023. szept. 9. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha ö nem akar leszokni. Ha nagyon zavar, szakítsd meg a kapcsolatot vele
2023. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lebeszélni nem tudod, de csinálhatsz sok olyan programot, ahol nem lehet/szabad rágyújtani. Ha őt is érdeklik ezek, már sokat nyertetek.
2023. szept. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy vannak fontos tennivalói, feladatai, tervei, céljai (az sem mindegy, hogy számára vagy mások számára fontosak!), amiket nem tesz meg, nem halad velük, és ezek helyett dohányzik?
2023. szept. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Pont aktuális nálam is, én lassan a zsarolásba megyek bele sajnos mert számomra elviselhetetlen már ez a mennyiség.. Pénzkidobás, káros, büdös, de hiába jövök ezekkel mintha a falnak beszélnék. Ez fejben dől el szerintem, én is cigiztem régebben sőt mai napig rágyujtok néha DE sose tudna uralkodni felettem. Szerintem csak az nem szokik le aki nem akar. Nálunk sok volt a daganatos beteg a családban, ezért nem vagyok hajlandó nézni azt hogy valaki tesz érte hogy beteg legyen miközbe más örülne ha nem lenne gondja. Tudom hogy én jöttem vele össze/fogadtam el így ahogy van, de rájöttem hogy ha szeretek valakit nem tudom elviselni hogy károsítja magát
2023. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én még nem láttam senkit, akit sikerült volna lebeszélni a cigiről. Beleértve magamat. Én úgy szoktam le, hogy ÉN le akartam szokni. Mások kedvéért sose tettem volna.
2023. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne, kell neki is a boldogság. Sajna nem lehet leszokni a cigiről.
2023. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6. Le lehet szokni. Akarat kérdése.
2023. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!