Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Barátnőm dohányozni szeretne....

Barátnőm dohányozni szeretne. Hogyan beszéljem le róla?

Figyelt kérdés

Már egy évet cigizett, de leszokott róla, azonban tegnap megkérdeztem, fog-e valamikor még dohányozni, és azt mondta, nem tudja. Lehetségesnek tartja, és megkérdezte, hogyan viszonyulnék ahhoz, ha újra szívná. Nekem természetesen nem tetszene, de továbbra is azt mondja, nem tudja, mi lesz.


Mindkét szüleje cigizik, ezért neki se lenne nehéz megoldani.

Nekem is cigiznek a szüleim, én viszont ellenzem, semmi pénzért nem szoknék rá.


Mit gondoltok?

Előre is köszönöm!

17/F



2015. júl. 5. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Most könnyebb megállni mint 10-20 év dohányzás után, amikor már orvos mondja.. nagy dolog, hogy letette de még ugyanannyi erő kell ahhoz, hogy meg is állja, hogy ne cigizzen újra. Mindenesetre valamiért letette a cigit, gondoljon ilyenkor ugyanarra az okra.
2015. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy árt és drága is.
2015. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
25%
Támogassad őt. Vegyél neki te cigarettákat. Én is visszaszokom, amint letelt a tíz év szünet.
2015. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

Hagyd ott, ha elkezdi. Nálam kizáró ok a dohányzás, ebből nem tudok és nem is akarok engedni, egyszerűen undorodom a szagától.


Azonkívül a dohányos embereket szánalmas, gyengeakaratú embereknek tartom, akik ráadásul idióták, mert egy csomó pénzt elszórnak egy tök értelmetlen drogra.

2015. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sok egészséghuszár. Akkor miért olvassátok ezt az oldalt?
2015. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 4. igaza van. Ha vissza szokik hagyd ott.
2015. júl. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Allen Carr könyvét vedd meg neki, hogy olvassa el.
2015. júl. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!