Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nikotin mentes e-cigit...

A nikotin mentes e-cigit miért nem tudom letenni?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok ha nem szívom pedig nem is szívok addaktív anyagot a tüdőmbe.

2023. szept. 12. 13:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyi hogy 2 hetente, elmegy 1-1 szál normál cigi is, de azt se tudom letenni pedig nem szívok gyakran.
2023. szept. 12. 13:27
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Mert sikerült kialakulnia a függőségnek. Pont erre vártak a gyártók és forgalmazók, most már te is termeled nekik a rendszeres bevételt.
2023. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert maga az hogy valami mást csinálsz (pl. túlzott példa de OCD-sek is állandóan túlcsinálnak valamit vagy sokmindent csinálnak de bármit), hasonlít a cigire, ezt így megjegyezted és ezzel "akarod" nyugtatni magad, persze nem tudatosan. Meg hát már hozzászoktál hogy időnként elmész a kertbe elszívni valamit vagy az erkélyre, gondolkodni meg ilyenek. Esetleg visszahozza dohányzás (nikotin nyugtató) élményeit.
2023. szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert sima cigizel
2023. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nikotinmentes még rá lehet függeni.
2023. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!