Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Boldog vagy attól, rá kell...

Boldog vagy attól, rá kell gyújtanod? Vagy milyen érzéseid vannak azzal kapcsolatban hogy dohányzol? Korod?

Figyelt kérdés

2023. szept. 24. 15:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Hány éve cigizel?
2023. szept. 24. 15:55
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Általános iskola végén 2 héten át szívtam-fújtam és ennyi votl a történet. Jó, hogy nem tetszett meg, most én is olyan ürügyeket kereső, szánalmas magyarázkodó gyökér lennék.
2023. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érzéseim vannak azzal kapcsolatban, hogy dohányzom???

Ezt hogy kellene érteni? Meg hogy boldog vagyok attól, rá kell gyújtanom? Mitől vagyok boldog? Bármitől is, nem gyújtok rá azért, mert boldog vagyok! Azért gyújtok rá, mert ráakarok, bár nem gyújtok rá, ha szó szerint vesszük ezt, mivel hevített dohányterméket fogyasztok lassan két éve. Nagyon könnyű volt átállni rá, de a mai napig rágyújtanék, szóval hogy úgy irigylem azt, aki éppen dohányzik és jólesik neki, mert tudom, hogy jólesik, nem maga a nikotin bevitel vagy a füst, ilyesmi, hanem a feeling! Hogy miért nem gyújtok rá? Mert a cigi szar! Túlzás nélkül szar! Totál paff a szád tőle, büdös, szén íze van és benn is marad a szádban ez az íz relatíve sokáig, legalább egy 15-20 percig, kellemetlen! Valaki meg a hevítettre nem tud átszokni és azt tartja szarnak, szóval ez csak vélemény!!!

2023. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Anno semmilyen érzés nem fogott el emiatt, inkább nálam az volt a lényeg, hogy másokkal akik dohányoztak én is kimehessek szünetre,ne nekem kelljen mások miatt dolgozni azért, mert nekik a bagó miatt jár szünet, nekem meg nem. Nem hiszem, hogy van olyan, aki boldog attól, hogy rágyújthat.
2023. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Boldog nem. Kamasz koromban persze nagy szám volt és imádtam, hogy "jaj most cigizek" :D

Mostanra csak rutin. Amikor viszont tényleg jól esik, az a reggeli első (illetve első kettő) és ha felidegesítenek. Az tényleg működik, hogy az első pár slukk után érzem ahogy megnyugszok. Mármint nyilván mindig jól esik de ez a kettő az amikor kifejezetten.

2023. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!