Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ilyen népszerű az IQOS?

Miért ilyen népszerű az IQOS?

Figyelt kérdés

Számomra, aki szintén dohányzott, felfoghatatlan, hogy olyan 40-50 közötti munkatársak és barátok kaptak rá, akik konkrétan SOHA nem dohányoztak. Szóval azt még megértem, hogy valaki átvált a sima cigiről, mert az lassan polgárpukkasztóan büdösnek számít, de aki életében nem cigizett, felnőtt fejjel hogy lehet ennyire felelőtlen?

Én is kipróbáltam az IQOS-t, de nem éreztem semmi xtrát, sőt, nekem nagyon gyenge volt, a szaga pedig mint az odaégetett pattogatott kukorica.



2023. okt. 9. 13:08
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
78%
Mert az miért nem jó megoldás hogyha valaki bagózni akar, akkor inkább ezt választja? Még mindig jobb ötlet. Amúgy kukoricakeményítő van benne, azért olyan fura a szaga.
2023. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, nagyon gyenge és nem bírom a szagát. Marad a jó fekete Benson, az sem illatos, de jó erős :)
2023. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!