Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyre többször olvasók olyat...

Egyre többször olvasók olyat itt is ,hogy van aki már 12 évesen rendszeresen dohányzik.az kb 6.osztályos.tényleg van ilyen?ha valaki már akkor cigizik az hogy tudja ezt megoldani?suliba ugye biztos nem,otthon ....megint nem.de akkor hogy?

Figyelt kérdés
Ha van olyan aki személy szerint kb ekkor szokott rá illetve ekkor már rendszeresen cigizett ő hogyan oldotta meg?

2023. okt. 29. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Exem kb már 6 éves korától cigizett mert ez volt a családjában a normális. Gimi alatt kezdett el leszokni róla ahogy koliba került.


Egyébként 18 év alattiként, akiknek nem tudják a szüleik sem nagy ördöngösség megoldani. Nem egyszer volt már, hogy mentem volna buszjegyet venni és kb olyan 12-14 éves gyerekek álltak előtte, hogy nekik is vegyek már. Nyilván nem vettem, de van, aki gond nélkül elfogadja a pénzüket és vesz. Plusz ha van idősebb tesó, idősebb haverok, akkor simán megoldható. De volt olyan ismerősöm is, aki (bár ő már gimi alatt) a szülei dugicigijére járt rá.

2023. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csomó ember cigizett már tizenéve is az általános iskolában, mikor oda jártam, többnyire balhés romák. Szülők adták/vették, idősebb testvérek, haverok stb stb.

Én is elkezdtem 16 évesen, én is kértem meg szimpi idegeneket, hogy vegyenek nekem, volt, akinél bejött, volt, akinél nem.

2023. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A dohányos szülőtől lopja. De van olyan ostoba szülő, aki maga is odaadja.
2023. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Én nem tudtam soha 12 évesen szerezni sajnos! Mert sok dohányos ismerősöm közül senki nem adott aztán 16 évesen össze szedtem a bátorságomat és loptam egy szálat! Jó döntés volt rászokni!
2023. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szülőktől,haveroktól.
márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!