Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van, aki évek óta nem gyújtott...

Van, aki évek óta nem gyújtott rá, de a mai napig hiányzik neki?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 1 éve, hogy letettem a cigit. Naivan azt hittem, hogy mostanra a dohányzás gondolata is feledésbe merül. Mégis érzem a sóvárgást - szerencsére nem nonstop, de -, egy héten 3-5 alkalommal elég erős a vágy.

Más is van így ezzel, vagy főleg nálam rögzült be ennyire?

(20 évig dohányoztam).



2023. okt. 30. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Én még sosem gyújtottam rá, és nem is hiányzik
2023. okt. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már elkönyveltem, hogy ez örökre így marad. Már nem is számolom, hogy hány éve nem dohányzok, de ugyanúgy megmaradt az érzés, hogy de jó lenne egy szál cigi kávéhoz, kaja után stb...
2023. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es, köszi. Én is afelé hajlok, hogy mielőbb megbékéljek a gondolattal, mert úgy sem fog elmúlni. Frusztráló, de ez van, magamnak okoztam...
2023. okt. 30. 10:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mai napig rá tudnék gyújtani, kb 6 éve tettem le.
2023. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy csaladtagom lassan 30 éve nem dohányzik, de a mai napig benne van az érzés, hogy most jól esne egy cigi.
2023. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

A volt tanárom mesélte, hogy 20 éve letette a cigit. (Most már nyugdíjas) de ha valaki a kezébe nyomna egy szál cigit simán el tudná szívni.

Sokan mondják, hogy leszokni nem lehet, csak abbahagyni.

2023. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tizenx éven nem gyújtottam rá, nem hiányzik, viszont néha még mindig dohányzom álmomban és reggel pár másodpercig azt hiszem, hogy baszki megint visszaszoktam :)
2023. okt. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére amit kettes írt az 6-7 év alatt nyomtalanul eltűnt, eszembe se jut a cigi kaja, szex után, vagy akár sörözés közben sem (ez volt a legnehezebb a leszokásban, egy-egy hétvégi sörözéskor szinte biztos, hogy rágyújtottam).
2023. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
31 éve tettem le a cigit. Az első 7 év katasztrófa volt, annyira hiányzott.Nem a nikotin, hanem a szertartás. Aztán lassan feledésbe merült, és csak egy-egy kiadósabb ebéd után képzeltem el, ahogy hátradőlök a fotelban, és kéjesen pöfékelek. Ez viszont a mai napig megvan.
2023. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9


31 év után????

:(((

2023. okt. 31. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!