Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A pipa mint dohányzási forma...

A pipa mint dohányzási forma mennyire elfogadott?

Figyelt kérdés
Csak mivel egyre inkább kiveszőben van ez a dohányzási forma, illetve most kaptam egy pipát édesapámtól, (családi szokás) és szerintetek mennyire elfogadott? mennyire jól használható, mivel inkább a dohány íze miatt szívják mint sem a nikotin miatt. Valamint ezt inkább mint élvezeti cikket tartják számon mint sem függőségként
2023. okt. 30. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Időnként divathullámként jelentkezik.
2023. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 1-1,5 éve pipázok, a környezetem teljesen elfogadja. Cigizek is, csak amióta piázok, azóta sokkal kevesebbet. Használható csak egy kicsit macerásabb, időigenyesebb a cigarettánál, viszont kiadósabb is. Elsősorban nem a nikotin miatt szívod, de azért van benne gazdagon.

Ha egyébként dohányzol, akkor a pipa jó választás, csak ha cigiről térsz át akkor eleinte mindenképp javaslom a 9mm filter használatát.

2023. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ma már furcsa pipázni, valószínűleg sokan megbámulnának egy városban, mert nem megszokott látvány. A másik dolog a szaga. Masszívabb mint a cigié, van egy "aurája" a pipázó embereknek.
2023. okt. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az idősebb korosztálynál elfogadott ...a fiatalabb korosztálynál nem tudom.az biztos hogy a pipázás időigényesebb de sokkal nagyobb élvezetet ad .A titok nyitja szerintem a jó dohány.A cigihez képest a pipázás egy lassított felvétel .Az utcán annyira nem érdemes szívni,mert tényleg csak dohánypazarlás lenne .Mindig ki kéne üriteni a pipát.Jön a busz .....stb.Fiatal ,huszonéves ,harmincas korosztályba szerintem nem igazán pipáznak.
2023. okt. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én szerintem menő és elfogadott mint a többi dohányzási forma. Csak a lúzerek nem dohányoznak!
2023. okt. 31. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 XD
2023. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, 34 éves, de ismerek magamtól fiatalabb pipásokat is. Városban pipázni, nagyteraszos vagy kerthelységes kocsmák teraszán szoktam. Nagyon ritkán szoktak megbámulni, de akkor se rosszintulatúan(fúj pipa) , inkább érdeklődően.
2023. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz hogy rosszabb a szag.

Én dohányoztam és sose szerettem a cigi füst szagát de a pipa füst az kellemes illatú volt mindíg.

Bár nem pipáztam sose.

2023. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemdohányzóként mondom, a pipafüst elviselhetőbb a cigarettafüstnél. A pipások olyanok a cigarettázókhoz képest, mint egy ínyenc italfogyasztó egy rossz alkeszhez képest, vagy egy teás az automatákból kávézókhoz képest.
nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!