Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek a mai világban...

Cicuskam XD kérdése:

Szerintetek a mai világban már elfogadott ha egy 13 éves rendszeresen rágyújt?

Figyelt kérdés
Mármint sok ismerősöm 12-13 éves kora óta cigizik.. és gondoltam megkérdem.. xdd

2016. jan. 4. 20:02
1 2
 1/12 szamo77db ***** válasza:
100%
Magam részéről nem tartom elfogadhatónak!
2016. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom helyesnek.. Hamar meg fognak betegedni. Szerintem azért mert "menő",azért még nem kéne csinálni... Mert nem hiszem, hogy azért szívják, mert kívánják... olyan dolgokkal is lehetsz menő, ami nem teszi tönkre az egezségedet!
2016. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki máshogy vélekedik erről. Tudod, vannak olyan szülők, akiket nem érdekel a gyereke sorsuk, vagy ez egészségük. Többnyire az ilyen családdal megáldott gyerekek dohányoznak. Az én gyerekemnek biztosan nem engednék meg ilyen dolgokat, sőt, talán még kapna is egy-két pofont. :)
2016. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Főleg ilyen fiatalon!
2016. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ilyenek jobb hogy ennyi idősen gyújtanak rá és nem később. Sok embert ismerek aki 13 évesen kezdte és 14 éves korára rájött hogy hülyeség.
2016. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bizonyos korokben elfogadott.Nem szeretnek azokhoz tartozni.

Nagyon nehez felszamolni az alkoholizmust, dohanyzast, drogokat.Szerencsere a rendesebb helyekrol mar ki vannak tiltva a dohanyosok es ez a tendencia csak fokozodik.

Alltalanossagban nem mondhatom hogy elfogadott, csak igazan igenytelen emberek kozott, de ott csak ott. Attol fugg Te hova tartozol.

2016. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont a mai világban nem elfogadott, főleg ilyen fiatalon dohányozni. Az erőteljes dohányzás elleni kampány, a sok elrettentő tájékoztató miatt. Nem utolsó sorban a felnőttek felelőtlen magatartása miatt. Ugyan is az a 13-14 éves hogyan veszi meg a cigit. A dohánybolti eladó nem nagyon kockáztatja az állását meg az esetleges büntetést és nem szolgálja ki őket. Tehát marad hogy valaki más felnőtt veszi meg nekik. Esetleg a szülő? Na az ilyeneket büntetném, de kegyetlenül.
2016. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elfogadott.
2016. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem tartom elfogadottnak, de sajnos sokan ezt teszik már ebben a korban is. Tanár vagyok, épp pont 13 éveseket tanítok főleg és a nehezebb családi háttérrel rendelkezők közül sokan cigiznek. Általában többször is elmondom, hogy milyen élettani hatásokkal jár és mi a kockázat, pláne fiatalon, aztán ennyit tudok tenni. Igazából a szülők felelőssége lenne, csak sokuk nem foglalkozik a gyerekkel, pláne nem a 13 évesekkel, meg a környezet hatása.
2016. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy 12-13 éves gyerekek rendszeresen dohányozzanak korábbi években sem volt elfogadott, nem csak a "mai világban".
2016. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!