Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Első füvezési élmények?

Első füvezési élmények?

Figyelt kérdés

Voltam most egy házibuliba, külföldi barátaimmal, pontosabban franciákkal. Azért azt tudjuk, hogy igazából így külföldön még lazábban veszik ezt a dolgot és sokkal többen csinálják mint Magyarországon. Ez náluk egy alap megszokott dolog. Itt a franciáknál legalábbis biztosan.

Szóval este a buliban kínáltak füves cigivel. Korábban már próbáltam de az nagyon gyenge volt és semmi hatását nem észleltem. Viszont most másabb volt, ez biztos erősebb volt. Nem tudom hogy pontosan mi volt a cucc, de laza voltam nem stresszeltem nem pánikoltam egyáltalán, jól éreztük magunkat. Én azt sem tudtam ezt hogy kell vagy hogy működik, így utólag utánaolvasva tudtam meg, hogy ezt óvatosan kell, egy slukknak is van hatása már és figyelni kell hogy reagál rá a szervezet. A francia barátaimnak nem említettem hogy én nem szoktam füvezni, ők azt hitték nálam is rutinos dolog. Tehát én így tudatlanul nem is egyet hanem vagy 6-ot ha nem többet szívtam bele, ketten szívtunk el egy ilyen cigit. Először még semmit nem éreztem, de aztán később elkezdtem szédülni. Azt hittem lement a vércukrom és ettől vagyok rosszul mert már volt ilyen velem nem egyszer és volt hogy elájultam olyankor. Ugyanazt éreztem most is. Próbáltam kicsit ledőlni hogy vérkeringés kerüljön a fejembe és jobban legyek, egy pohár vizet is ittam. De nem segített egyre jobban szédültem forgott velem a világ, majd aztán hánytam is. Nem volt kellemes. De ha tudom hogy ezt nem így kellett volna most elsőre, akkor jobban odafigyeltem volna.

A barátaim elmondtám hogy ez teljesen normális ilyenkor, mondhattam volna hogy nekem ez az első. Nyomjak be fülhallgatón zenét, pihenjek kicsit és gyorsan elmúlik. Ők is átélték már ezt, sőt van aki rosszabban viselte, egy slukk elszívása után egész nap végig ilyen állapotban volt és nem múlt el hamar a szédülés és hányás.

Akkor ez tényleg normális jelenség volt? Ahogy az ember többször csinálja és hozzászokik a szervezet, akkor már nem lesz ez? Mint ahogy a dohányzással is, az első alkalom szédülést okoz.



2023. nov. 5. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
A problema az volt, hogy tul sokat szivtal el. Ha kevesebbet szivtal volna akkor nem ut be ennyire.
2023. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Inkább szorongásnak tűnik amit simán okozhat a fű. Nem fog idővel elmúlni.
2023. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Valószínű neked van igazad, 1-es.

#2, ezt elég kizártnak tartom, mert nyoma sem volt nálam szorongásnak vagy bármilyen mentális rossz érzésnek, mondom hogy nagyon jól éreztem magam velük és laza voltam. Csak elkezdett beütni hogy egyszerre sokat szívtam bele. Kb 2 óra kis pihi után el is múlt minden, már semmi bajom nincs, egyáltalán nem érzek szorongást.

2023. nov. 5. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy közben szorongsz, úgy értettem. Amint kimegy belőled a szorongási szinted is visszaáll normálisra. Arra értettem, hogy nem fog elmúlni, hogy ha egyszer szorongsz tőle akkor valószínűleg újra fogsz tőle.
2023. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fog ujra szorongani. Amikor en is tultoltam akkor en is szetmentem. Zenet kell hallgatni ilyenkor meg chill.


Nagyon keveset kell hasznalni aztan nem lesz tole semmi baj.

nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor először szívtam, nem szorongtam tőle, pont hogy ellazultam és minden problémám megszűnt. 10 éve füvezek már, de amugy nem jó dolog mert alig van rá pénzem és már érzem a káros hatásait is. Tervezem lerakni!
nov. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
A fuggoseg nem jo dolog nem a fu. Racsusztal, ilyenkor nem a szert kell okolni.
nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Normális. Énis sokat toltam egy erős cuccból elsőre aztán bepánikoltam hogy megdöglök meg hogy leáll a szivem. Bár ez régen volt legalább 3 éve azóta már tudom a határokat
nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!