Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan aki azt kívánja...

Van olyan aki azt kívánja ,hogy bárcsak sose próbàlta volna ki a cigit?

Figyelt kérdés

2023. nov. 6. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kb minden láncdohányos.
2023. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
azok a dohányosok, akik őszinték magukkal, mind ezt kívánják.
2023. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már lassan 3 éve nem szívtam egy szál cigit sem, előtte sem rendszeresen, de volt időszak, mikor gyakrabban cigiztem. Ha lehetne, akkor inkább nem cigiztem volna ennyit se.
2023. nov. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En többször tettem le volt hogy 7 evig is (mikor megtudtam terhes vagyok es utana is ) de végul mindig vissza szoktam főleg ha stresszes időszakon mentem át.

Sajnos en is banom hogy rászoktam.

2023. nov. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja es most iszonyú draga is lett, itt kulfoldon ahol elek, majdnem 7 euro egy csomag ha nem több
2023. nov. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itthon is 2000 Ft felett van már egy csomag cigi.
nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20 évet füstöltem el az életemből, és a mai napig azt kívánom, bárcsak több eszem lett volna.

Bánom, hogy károsítottam az egészségemet, a környezetemet, az ablakon kidobott pénzt, az erre fordított időt, és minden olyan elszalasztott lehetőséget (kirándulás, sport...), ami a cigarettázásból fakadó gyenge kondíciómhoz is köthető.

Életem legjobb döntése volt, hogy abbahagytam, de a mai napig rám tör néha a sóvárgás.

nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!