Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Csak engem zavar, hogy a...

Csak engem zavar, hogy a potheadek folyamatosan azt szajkózzák, hogy a kannabisz nem drog? Gyakorlatilag az összes definíció szerint az :D.

Figyelt kérdés
Tudatmódosító hatása van. A mostani strainek bőven vannak már olyan erősek, hogy rendes fizikai függőséget okoznak, de ha nem is, minimum szellemit. Egy erős cigi ugyan úgy elrak zombiba, mint egy jó adag tömény szesz.

nov. 9. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Engem nem zavar, téged miért?

Pár évig én is éltem vele, pontosan tudom, hogy drog. A hatása, a hiánya, az addikció... drog, ez nem is kérdés.

nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy drog. Amugy ha az lenn az se baj. Én amugy a hernyót probálnám ki legszívesebben intravénásan, ha hozzá tudnék jutni. Ha egyszer szerencsém lesz és hozzá jutok akkor belövöm magam. Kíváncsi vagyok, milyen érzés.
nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Remélem jó élmény lesz a hernyó
nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
2-es, mit nyomsz most, ha hernyóra vágysz?
nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem nyomtam még soha semmit csak 1x füvet az jó élmény volt. De kemény drogot nem igazán tudnék szerezni mert a kábszeres ismerőseim féltenek és nem adnak keményet.
nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Szóval életedben egyszer füveztél, de kijelented, hogy a fű nem drog. Ezen kívül arra vágysz, hogy intravénásan belődd magad heroninnal... aha, nem csodálom, hogy a barátaid féltenek, van baj elég már így is :)
nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elnézést a tájékozatlanságomért, de mi az a pothead?

A definíciók szerint a kávé is drog, az alkohol sem kevésbé.

szájerjózsi definíciója szerint: "A kanabisz egy veszéjes kábítószer, aminek a birtoklását letöltendő szabadságvesztéssel kell jutalmazmi. A kokain és az extazi hmmm..., csak partikellék."

nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7/=.A csúszómászó csak tudja. folyt ott a józsinál alul felül ki-be sok minden. Még a hátizsákjában is volt kokó! Egy átlag ember már min 10 évet kapna azért.
nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog a fű amúgy.

Az nem kétség, hogy kábítószer.

Engem sokkal dúrvábban más világba rak mint a szintetikusak.

Régebben rosszul is lettem tőle többször, de most se kéne sok hogy nagyon beálljak.

De amúgy valakinek alig ad valamit tolerancia nélkül is, valakit szétcsap mint pl engem.

Valakinél nagyon kemény függőséget okoz, valakinél meg semmit.

De a függőség inkább azért szokott jelentkezni, mert fűvel nyomják el a depressziót, magányt, egyéb érzéseket. Önmagában semmi elvonási tünete nem lenne amúgy. Meg amúgy arra is nagyon jó hogy a szintetikus sz4rok pszichés elvonási tüneteit kb a nullára csökkentse.

nov. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!