Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1 hete cigizek kb 1 nap 2...

1 hete cigizek kb 1 nap 2 szál általába és ilyen 6 óra eltelik amig nem szivok és remegek ha szivok meg szédülök oxigénhiányos voltam/vagyok kicsinek aszthmás és újra élesztettek kicsinekés általába töltöttet szivok miért lehet amit fentebb irtam?

Figyelt kérdés
2023. nov. 15. 14:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hiába jó ízű, de ha rosszul vagy tőle, akkor az nem ront sokat ez élvezeti értékén?
2023. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor keress ételt és azt ízlegesd, ne ezt a fost, ami már megölt több millió emberr
2023. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Attól, hogy az elején nem jelentkezett a remegés, az émelység vagy a szédülés, még jelentkezhet később.


Nálam pont ugyanez volt, az első 1-2 hétben semmi negatív hatása nem volt csak "megdobott" egy kicsit a cigi, majd utána jött a szédülés + remegés érzése.


A szervezetedbe hirtelen bejutó anyagoknak (főleg nikotinnak) van ilyen hatása.

Nálam pl. sokkal jobban jelentkeznek ezek a tünetek ha gyorsabban szívom el a cigit vagy kávézom is mellé.


Ahogy más dolgok sem, a cigizés sem egyformán hat a testre és az agyra két különböző embernél.


Nyilván azért el lehet gondolkodni rajta, hogy ha ilyen hatással van rád (is) a cigi, akkor valószínűleg sokkal károsabb is lesz a te szervezeted számára mint mondjuk annak az embernek akit maximum "ellazít" a cigi.

2023. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem egészséges a füstölés.
2023. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__12470837.. ezt is te posztoltad mi?


szerintem a kérdező csak egy troll........

2023. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

tudod mi jo izu?

fsz a szadba azt

ha nem teszed le a cigit akkor tudorakba fogsz dogleni

dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!