Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit vettetek észre mikor...

Mit vettetek észre mikor átálltatok e-cigire?

Figyelt kérdés
Tervezem mostanság, hogy újra átállok e-cigire anno sikerült 1 évig átállni, de őszintén szólva már nem emlékszem teljesen mennyire volt nehéz, vagy mik változtak pontosan, bár sejthetően ha nem emlékszem a nehézségre akkor nem volt annyira az. Csak mostanság mióta visszaálltam érzem újra ezt a torokérzést, néha sípol a tüdőm stb... Mennyire körülményes mostanság az átállás és a dolgok beszerzése?

dec. 6. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én már évek óta letettem a cigit de annak idején amikor átálltak, azért nem tetszett, meg olyan volt, mintha valami robot fszát szopkodnám. Nem ugyanaz mint a rendes cigi.
dec. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én az IQOS-szal voltam így, megvettem, két hétig maszatoltam vele, de annyira nem volt semmilyen, hogy inkább hagytam az egész dohányzást a francba.
dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem cigizek. Tönkreteszi a tüdőt. Nem érti meg mindenki, hogy egész test oxigénellátását veszélyezteti vele???
dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy sokkal jobban fogy a pénzem! 1; mindent be kellett szereznem, 2; az ízek sose azok voltak amire számítottam!, 3; 1-2 hónapig olyan csulák jöttek fel hogy csak na! 4; idővel belefáradtam, mert nem leltem az az igazi ízt, sokszor kaptam szárazütést, volt hogy átvertek az aromával (1-2X), 5; szívritmus zavarom lett közel 1 évi e cigitől! érezhetően nem tolerálta a testem, le tettem, most néha veszek egy doboz szofit és tart ameddig tart, nem érdekel, annyira nem is kívánom, belefáradtam.
dec. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Plusz most olvastam hogy a who 1000-rel rá száll! Tedrosz Adhanom Gebrejeszusz, a WHO főigazgatója. A szervezet az ízesített termékek betiltásával, a nikotintartalom csökkentésével és a termékek megadóztatásával próbálja kevésbé vonzóvá tenni az árucikket., lényeg hogy ki akarják fingatni, mert védeni kell a kiskorúakat! viszont aki e cigizik és szereti nincs baja tőle, az keres alternatívát, majd kotyvaszt magának vmiből ízt, stb megoldják.
dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!