Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért vagyok lusta rágyújtani?

Miért vagyok lusta rágyújtani?

Figyelt kérdés

Gondolkodok hogy milyen jól esne egy cigi, de csak nagy ritkán heti 1x 2x jutok el addig, hogy rá is gyújtok. Valahogy nincs kedvem elővenni a cigit se sajna. Nem értem miért? Bezzeg az e-cigit azt állandóan van kedvem szívni!(:

Kávéval is úgy vagyok, megkívánom ébredés után de csak reggeli után 2-3 órával múlik el a lustaságom és megcsinálom akkor már a kávémat. De mikor ottalszok valakinél és reggel kávé már az asztalon van akkor rögtön iszom, meg ha cigivel megkínálnak azonnal elfogadom, de amugy én lusta vagyok. Más is van így?



dec. 19. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem cigizem, de kávézom. Nem vagyok rá lusta, Te örülj neki, hogy lusta vagy rágyújtani. Én próbálnék most leszokni a helyedben, mert ezek szerint még nem erős annyira a függőség benned. Ha már erős lenne, megőrülnél csak hogy szívhasd.
dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert nem kívánod valójában. Ha zavar akkor bármennyire is vagy lusta mindig gyújts rá ne csak ennyiszer. Aztán meglátod, idővel már nem kell magadra eroltetned, hanem muszáj lesz elszivnod azt a cigit.
dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!