Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék rászokni a cigire,...

Szeretnék rászokni a cigire, de lusta vagyok rágyújtani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vicc, régota próbálok rászokni, de 3 napnál tovább nincs kedvem szívni.

Pedig gondolok rá sokat hogy jó lenne de mégse gyujtok rá, nem értem miért.?



dec. 24. 13:57
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
véletlen rossz kategóriába tettem.
dec. 24. 14:00
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert valszeg csak divat-dohányos akarsz lenni. Ha nem alakul ki nálad nikotinfüggőség, akkor csak nyűg lesz az a cigaretta, csak szólok. Megéri?
dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De miért nem alakul ki?
dec. 24. 14:02
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem csak divatból szívom, nyugtató is.
dec. 24. 14:02
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Miért akarod erőszakkal rászoktatni magad?Több régi dohányostól is hallottam már olyanokat,hogy hülyeség volt rászoknia.Meg bárcsak abba tudná hagyni;rögtön megmaradna havi plusz 50000 forintja.
dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mert jónak tartom a cigizést.
dec. 24. 14:17
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

#6 jónak tartod azt, hogy tudatosan mérgezed magad és a környezeted és még fizetsz is érte jó sokat havonta, emellett növeled a daganatos megbetegedés kialakulásának a lehetőségét?


Dohányfüstben 6000 kémiai vegyület van, amelyből 200 bizonyítottan köthető daganatos megbetegedés kialakulásához.


Gratulálok hozzá, ha ezt te tényleg jónak érzed.

dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

6


Oké...De majd 20-30 év múlva heves köhécselés és krákogás közepette könnyen lehet,hogy te is azt fogod mondani;hülyeség volt rászokni.

Na mindegy..Szívd minél gyakrabban,hogy minden nap megkapja a szervezet a nikotinadagot.Ne tudjon kitisztulni.Ha nincs kedved szívni,akkor vidd be másképp a drogot.Mondjuk rágódohánnyal vagy nikotinos rágóval.Aztán majd csak kialakul az a függőség.Utána már meglesz a kellő késztetés,hogy füstölögj.

dec. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
3%
Ne is hallgass rájuk! Próbáld meg azt a módszert a rászokáshoz, hogy elkezdesz cigizni, és 20 napig mindennap emeled az adagodat. Tehát első nap 1 szál csak, aztán 2. nap már 2, és így tovább, lehet, hogy az elején nehéz lesz, de ha bízol benne, sikerülhet. Kitartást. <3
dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Divatdohányzáshoz jobb ötlet IQOS-t szívni, kevesebb az égéstermék.
dec. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!