Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Keresztanyám látott cigizni ,...

Keresztanyám látott cigizni , és elfogja mondani anyumnak .Mit csináljak ?

Figyelt kérdés
Fixen visszamondja ,mert utálatos és nem tudom megakadálzoyni ,valami hazugság kéne ,hogy mi volt a kezemben ,mert még köszöntem is neki .Kérlek hagyjuk most a kioktatást ,tényleg segitség kéne ,valami hihető hazugság és tippek ,mert nagyon szigoru és nem fog elengedni még szilveszterezni sem,ha kiderül , valamint a szobámon belűl hova dugjam a cigit?

dec. 25. 20:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Inkàbb legyèl őszinte majd elfogadja mèg ha nem is jó..


Lehet nem mondja el..

dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Jobban megharagszik és megbüntet ha a szemébe hazudsz.
dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Miért vagy ilyen gyáva?
dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
hmm.. játszod a nagylányt a bagózással, de felvállalni nem mered. Remélem nem is enged el szilveszterezni.
dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez gáz. Mond el neki. És valamelyest dijjazni fogja az őszinteséget es ha nem is mutatja ki kevésbé büntet meg mint ha hazudsz és úgy derül ki
dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Bátran mond meg, ugyis rá fog jönni. Vagy már most is tudja. És egy kis szilveszterezés elvonás pont jót is fog tenni.
dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%
És fosol anyádtól?
dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem kell hazudni, vagy így - vagy úgy, de ki fog derülni. Annak idején nálunk (kb 15 éve), suliban akik dohányoztak, mindnek kiderült.

Jó eséllyel összezörrensz majd anyáddal, ő neked esik, te esküdözöl, blabla, túl kell élni. Nem tudom, hogy mennyi idős vagy, de úgy érzem nem anyukád fogja eldönteni, hogy fogsz e dohányozni vagy sem.

Erre nincs jó recept, te választottad a cigit, és ha ezt titokban kell csinálnod, vállaljad az esetleges következményeket. De ha hazudozol, az csak olaj a tűzre és egy probléma (cigi) helyett lesz kettő (bizalom). Én a kisebb rosszat választanám.

dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%

Legyél rá büszke hogy cigizel, ne érdekeljen mit pletykál a kereszt anyád. Vagy most állj anyud elé hogy figyelj anya én cigizek!

Én nem szidnàlak le inkább megdicsérnélek hogy cigizel!

dec. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19%
Egy toltartoba dugd a cigid és tényleg a cigi egy menő jó dolog .Antibagósokkal meg ne foglalkozz! A cigitol jobb ember leszel !
dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!