Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az alsó szomszéd füvezik(?),...

Az alsó szomszéd füvezik(?), nekünk meg bejön a füstje a szellőzőn. Okozhat vele egészségkárosodást? Kisgyermekem van és gyakorlatilag az egész lakásban szétmegy a szag!

Figyelt kérdés
Kb.csípi a torkom. Vagy kihívjam a rendőrséget?

jan. 2. 23:37
A kérdező szavazást indított:
Igen, káros.
Nem káros.
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Okozhat bizony!!!

Amikor ez történik, hívd ki!

jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem zavarna, legalább alszom egy jót. De ha gyerek is érintett, tenni kell valamit. Szólj rá, ha nem megy, jelentsd.
jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Basszus nálunk ugyanez van csak nálunk a fölső.
jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát egészségesnek tuti nem az
jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Nem. Ilyen kis mennyiségben nincs semmi hatása.
jan. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne. Attól be lehet állni, ha csak a társaságában ülsz, bele sem kell szívni.

Kisgyerekre való tekintettel, én már ráboritottam volna a házat, ha a szép szóból nem ért.

jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
80%

Helló


Maga a fű használata még nem okozna alap esetben problémát, például vaporizátorban hevítéses módon füstölve.

De mivel ez igen ritka és szinte tuti, hogy dohánnyal keverve sima cigiként szíják, ezért ez már sajnos ugyanúgy káros mint a passzív dohányzás.De ebben az esetben is szerintem nem a fű okozná a fő problémát hanem maga a dohányfüst.


Szólj a szomszédodnak hogy vegyen vaporizátort vagy mellőze a házban. Ha korrekt polgár és embertárs szeretnél lenni szerintem semmiképp ne hívd rá a rendőrséget. Persze ha későbbiekben probléma vam vagy ha szólsz neki éső is paraszt akkor nyugodtan.

jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Brutális volt, egy órán át volt nyitva az ablak/erkélyajtó, mire lement a szobában a koncentráció… Azt a helyiséget lezártam, ahol a szellőző van, de reggel még ott nagyon erős volt a szag. Lementem a szomszédhoz és mondtam neki, hogy ez csúnya öngól volt, még egyszer jöjjön tőle egy molekula, a telefonomhoz nyúlok. Amúgy ahogy ajtót nyitott, onnan is dőlt a szag. Nagyon fogadkozott, hogy nem lesz több ilyen.
jan. 4. 02:58
 9/9 anonim ***** válasza:
9%
Nikotinos cigi és az alkohol ezeknél sokkal rosszabb. Örülj ameddig csak füveznek alattad és nevetgélnek mint hogy ittasan rád rúgják az ajtót. Amúgy meg a sima cigi és az alkohol sokkal károsabb a fűnél. Lehet te nem szereted és irritál de én igazából csak a gyerekeket sajnálom. Meg amúgy is a kábítószereket az az ember szidja csak aki nikotint, alkoholt és koffeint sem fogyaszt hanem maximum üdítőt vagy gyümölcslevet és vizet.
jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!