Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leakarok szokni a cigiről....

Leakarok szokni a cigiről. Nocorette rágó vagy a tapasz hatásosabb? Esetleg a szájspray?

Figyelt kérdés
Nektek melyik vált be a legjobban?

jan. 25. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az akaratero. Az osszes tobbi csak potszer, onamitas, es meghosszabbitja a leszokast.
jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem fog segíteni, nettó pénzkidobás
jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Naptárba felírod hogy mikortól (általában hétfő) teszed le, onnantól 1 év és akaraterő! Nálam ez vált be!

Ha letelt az 1 év, ki lehet tűzni újabb félévet vagy 1 évet!

jan. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Elisabeth2 válasza:
Mágneses biorezonancia -sok évig cigiztem, gyerekeim születésekor leszoktam, majd vissza 15 év után.. tapasz, gyógyszer.. nem igazán használt. Fejben kell eldönteni először, győzd meg magad milyen káros, milyen drága.. ..? nekem a mágneses biorezonancia jött be. soha többet nem nyúltam a cigihez
jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerősi körben több leszokási kísérletet láttam és általában azok buktak el, akik az ilyen pótszerektől várták a csodát.
jan. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy pótszerekkel nem fog menni, csak erős akarat és menni fog.
jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A nikotinfüggőséget nikotinnal nem lehet oldani, csak fenntartani.

Az elvonási tünetek igaziból nem tragikusak. Ami nehézzé teszi, az évek alatt bevésett automatizmusok.

Felkeltél -> cigi;

leszálltál a buszról -> cigi

Ettél -> cigi

Stb.

Ha ezekben a helyetekben megszólal egy sóvárgó gondolat, na azt kell megtanulni leszerelni. Olyan módszert keress, ami segít feltárni az okokat, miért szívod, és segít átlendülni az első napokon.

jan. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!