Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normális hogy itt vagyok 19...

Normális hogy itt vagyok 19 éves és apám nem engedi meg hogy cigizzek?

Figyelt kérdés
Mindig csak úgy tudok cigizni ha elmegyek sétálni de itthon ritkán tudok mert apám most nem dolgozik és mindig itthon van szinte. Csak én nem szeretek sétálva, kinn cigizni hanem én az a típus vagyok aki az erkélyen egy jó nagy bögre kávéval cigizik. Ha nagyon hideg van és nincs itthon apám akkor meg itt benn cigizek, mivel kinyitom az ablakot rögtön cigi után és besprézek igy még sose buktam le. Csak jó lenne rendesen cigizni már ennyi idősen és nem bújkálva.

febr. 1. 16:53
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
azt mondja nem érdekli hogy felnőtt vagyok és a saját pénzemből cigizek de akkor se engedi és mikor meglátott felnőttként már cigizni megvert.
febr. 1. 16:55
 2/22 A kérdező kommentje:
megvert ugy értem hogy pofont adott és csúnyán szorongatta a kezem és az arcomat a körmével sajnos.
febr. 1. 16:57
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Jogos. Ő háza, ő vára. Bent ne dohányozz, befogja a falat
febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Csak azt hiszed, hogy nem érződik a szobában. Legfeljebb nem szóltak még érte. A saját házadat úgy büdösíted be ahogy akarod, de másét ne amortizáld le. Ha elő akarsz jönni az 'én már nagykorú, önálló felnőtt ember vagyok', akkor azzal ki is fejezed, hogy nem tartasz igényt az eltartásra a továbbiakban, elköltözöl és éled a saját életed, vagy beszállsz a fenntartási költségekbe a rád eső résszel. Ha ez nem opció, mert rá vagy utalva másokra, akkor viszont az ő szabályaik szerint kell játszani.
febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Az nincs rendben, ha apád megver.

Abban viszont igaza van, hogy nem akarja, hogy a fia tönkretegye az egészségét a cigarettával. (Lehetne mondjuk magadtól is annyi eszed, hogy nem akarsz rászokni.)

Azt is meg lehet érteni, hogy nem akarja, hogy telefüstöld a házát / lakását.

febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Normális, kivéve a megverést, habár azt is megérdemled
febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
elég gáz vagy
febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
75%

Buta kérdés, de miért cigizel?

Szerintem proli szokás, nagyon nem menő.

Ja igen, simán érződik a szobán, meg rajtad is.

Én a helyedben most tenném le a cigit és végérvényesen!

febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Épeszű ember nem dohányzik.
febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Ide is 1 pofonért jöttél ?
febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!