Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normális hogy itt vagyok 19...

Normális hogy itt vagyok 19 éves és apám nem engedi meg hogy cigizzek?

Figyelt kérdés
Mindig csak úgy tudok cigizni ha elmegyek sétálni de itthon ritkán tudok mert apám most nem dolgozik és mindig itthon van szinte. Csak én nem szeretek sétálva, kinn cigizni hanem én az a típus vagyok aki az erkélyen egy jó nagy bögre kávéval cigizik. Ha nagyon hideg van és nincs itthon apám akkor meg itt benn cigizek, mivel kinyitom az ablakot rögtön cigi után és besprézek igy még sose buktam le. Csak jó lenne rendesen cigizni már ennyi idősen és nem bújkálva.

febr. 1. 16:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Rakd le a cigit és a cigire szánt pénzből gyűjts egy elektromos cigarettára valót.


Ez legyen a cél, aztán hátha addig leszoksz és akkor nem is kell majd megvenned.

febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Jól tette!! Azért csinàlja, mert félt! Ezt majd kicsit idősebben fogod értékelni. Nem akarja apaként a gyermekét eltemetni!

Ne cigizz! Egeszsegtelen! Büdös! És rohadt sokba kerül.

Javaslom próbàld ki, hogy 2 naponta elteszel 2500 ft a fiókba. Picit több mondjuk 200 ft-al mint egy doboz cigi és szerencsés esetben csak 2 naponta vennél. Tedd el es jövőre menjetek el édesapaddal egy klassz helyre belőle. Jobb lesz mint a tüdőrák!

febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!