Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bajosak ezek a tünetek?...

Bajosak ezek a tünetek? (Leszokás)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap a semmiből jött egy ötlet, hogy vége a dolognak.


Eddig működik.

Azóta ásítozom (nem sikerül leggtöbbször) és úgy érzem, mintha egy tenyér nyomná a hátam.


Máyoknak volt ilyen?



febr. 6. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, plusz aludni sem tudtam.
febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mikor mulik el ez az asitozas? 😅
febr. 6. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Aludni én sem tudtam eleinte. 12 évesen kezdtem, most már 40 leszek lassan. E-cigivel bírom 3 éve, közepes erősség.
febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ásítozás? lol

Az egy tünet? :D


figy, ha rendesen tudsz aludni, enni, inni, nem vet szét az ideg és szorongsz egyszerre, akkor nagyon szerencsés vagy, és az ásítás legyen a legnagyobb gondod :)

febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
29%
Ha találkozom Máyokkal, első dolgom lesz megkérdezni tőle.
febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fél éve nem gyújtottam rá, és igen, az aluszékonyság, ásítozás,álmosság nálam is jellemző volt kb. 2-3 hétig. Igaz, a kávé nagyon előhozta a cigi utáni sóvárgást, mégis kávéztam, mert úgy éreztem, anélkül nem tudnék ébren maradni munkaidőben sem. :D


Viszont többnyire jól alszom, amióta nem bagózom, és napközben már nem vagyok álmos.

Van olyan, akinél pedig álmatlanságot okoz a nikotinhiány/leszokás. Azt hiszem, az a rosszabb.


Tudom, a fél évem még nem sok, nem gondolom, hogy leszoktam, szóval nem akarok okoskodni.


De hajrá, drukkolok!


"A tenyér nyomná a hátamat" érzés nem volt, erre nem tudok mit írni.

febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát sracok, nem tudom hány nap után lesz szar, de 4 napnál vagyok most, oszt semmi... néha megvakulok pár sec-re 🤣 vezetés közbe szar dolog, de ez van😆
febr. 8. 17:15
 8/8 anonim ***** válasza:
mióta és mennyit dohányoztál naponta?
febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!