Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Snüssz elvonási tünetek?

Butt kérdése:

Snüssz elvonási tünetek?

Figyelt kérdés

Újévkor elhatároztam, hogy leszokom a snüsszről amit eddig sikeresen tartok kicsit igerlékenyebb lettem de ezt az edzőterem kompenzálja nekem. 1hónap után elkezdett rendszeres migrénszerű nagyon erős fejfájás jelentkezi napi szinten, magas vérnyomással és alvászavarokkal. 2éven keresztül napi szinten használtam elég sokat és erőset.

Holnap megyek orvoshoz kivizsgálásra. Csak hogyha másnak volt ilyen tapasztalata akkor lehet az a fejfájás okozója.



#egészség #fejfájás #nikotin elvonás
febr. 7. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
hogy haladsz? én is tapasztaltam fejfájást. meg hirtelen haragu lettem és agresszív :D amúgy én a snusszről először atszoktam nicorette szopogato tabelettara és onnan már nem volt nehéz abbahagyni
febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!