Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Baj ha dohányos létemre...

Baj ha dohányos létemre nagyon jónak gondolom a cigizést?

Figyelt kérdés
Miért nem alakult ki bennem az mint sok cigiző emberbe hogy károsnak és rossznak tarja a cigit annak ellenére, hogy csinálja? Vagyis én is tudom hogy káros, de nem merem kimondani csak magamba gondolom de ki mondani azt mondom az emberek felé hogy sztem nem káros a cigi. Alapból szeretek cigizni és élvezem a dohányzást.

febr. 19. 06:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez,mert nem vállalod fel. Nem attól lesz káros,hogy kimondod-e másnak.
febr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Dohány egy szent nővény volt még nem kezdték agyon szennyezni ami azt jelenti gépesíteni a termelését , na meg a növényvédelem .
febr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szimplán csak önbecsapás, hisz mi lehetne ostobább dolog, mint vagyonokat elkölteni arra, hogy tönkre tedd magad.

20 évig dohányoztam, 15 éves koromtól, azzal nőttem fel... “imádtam” cigizni, vagy legalábbis azt gondoltam. Életem egyik legjobb döntése volt, hogy abbahagytam, azóta kaptam egy új életet.

febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudjuk hogy káros és azt is hogy bajaink lehetnek tőle. Ennek ellenére tovább rizikózunk vele mivel a hatását stb jónak éljük meg. Ez egy drog. Van jó és rossz oldala is.

Egyenlőre nálad a jó dolgok vannak a fókuszban. Majd lehet egyszer megunod vagy más miatt átbillen benned valami, és akkor másképp ítéled meg. (Persze ez nem feltétlen jelenti majd hogy abba is hagyod, mert sokszor kicsúszhat az ember kezéből az irányítás a függőségek felett.)

febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Erénykovácsolás.
febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!