Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet az, hogy én immunis...

Lehet az, hogy én immunis vagyok a nikotinra?

Figyelt kérdés
Heti pár szálat szívok csak max 2-3-at, de mostanában annyira nincs kedvem és alkalmam rágyújtani, hogy heti 1 szállal elvagyok. Nem sóvárgok, pedig kipróbálnám milyen rászokva lenni, de sajna nem sikerült még soha ,pedig volt hogy 1 hétig napi 4-5 szálat szívtam de semmi. Nem érzek elvonási tünetet. Mással is van ez így? Ennyire nehéz lenne rászokni a cigire? Bezzeg a kávéra amire azt mondják hogy nem lehet különösebben rászokni arra nagyon durván rá vagyok függve. Ha 7 óra előtt reggel nem iszom meg akkor rosszul vagyok szabályosan. Lehet azért mert kávézni már 7 évesen kávéztam, de a cigit sajnos csak 16 évesen volt lehetőségem kipróbálni. Jó lett volna 12 évesen de hát nem volt társaságom akik adtak volna sajnos.

febr. 22. 06:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem. A rászokást meg nem érdemes "kipróbálni", mert aki rászokik, annak utána nem biztos, hogy sikerül letennie. Nem ciki értelmes dolgokra bszni a pénzedet és az idődet, hidd el!
febr. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Idő kell a nikotin függőség kialakulásához és naponta kell cigizni.

Olyan nincs hogy immúnis vagy rá mivel a nikotin a központi idegrendszerre hat.

febr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
sztem tök menő a cigi.
febr. 22. 07:05
 4/21 A kérdező kommentje:
Szívesen cigiznék naponta de nincs rá alkalmam ahogy mondtam. Itthon nincs megengedve a cigizés hiába vagyok nagykorú.
febr. 22. 07:15
 5/21 anonim ***** válasza:

Nagyon menő lesz 2 év múlva

Alig kapsz levegőt

Hamar kifáradsz

Hidd el meg fogod bánni én is meg bántam, csak én 11 éves koromba kezdtem a cigit.

febr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy, neked hogy volt alkalmad 11 éves korodban szívni?
febr. 22. 08:09
 7/21 anonim ***** válasza:

Haverok.

Meg eleve cigiznek a családomba fú emlékszem nem tudtam le tüdőzni és haver mondta hogy vegyek levegőt amikor a számba van a füst na így tanultam meg xdd

febr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mázlista vagy 7-es,hogy voltak olyan haverjaid. Nekem barátaim se voltak. Csak 1 aki meg sajnos egy nem dohányzó volt. Már szerencsére sok dohányos barátom lett. Nemdohányzókkal már csak akkor beszélek ha nagyon muszáj.
febr. 22. 09:39
 9/21 anonim ***** válasza:
"de a cigit sajnos csak 16 évesen volt lehetőségem kipróbálni" sajnos? Gyurcsany 2 evesen kezdte egyszerre 5 szallal a szajaban es 4-gyel az orraban, a tobbi lehetoseget hagyjuk.
febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te most trollkodsz vagy szellemileg visszamaradtál?

Komolyan kérdezem.

febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!