Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek ráfügghetek a...

Szerintetek ráfügghetek a nikotinra?

Figyelt kérdés

Szóval... 2 éve szeptemberben szívtam el az első 5 szál cigarettámat, egy házibuliban. Rá pár napra barátok miatt alkalmanként egyet-egyet... A következő házibuliban is elfogyott kb. 8-10 szál, még volt, hogy már józanon is, de nem napi szinten, csak barátokkal. Később, már ha naponta szívtam cigit, akkor max napi 2 szálat, és ez az időszak is max. 2 hetig tartott.. aztán tavaly tavasszal letettem nyárig, majd nyáron elég sok buliban voltam, és olyankor újra elkezdtem cigizni. aztán nyár végén a kapcsolatom miatt letettem, első szóra. eszembe se jutott, hogy rágyújtsak, nem hiányzott, és egészen múlthét hétvégéig (bő 9 hónapig) megvoltam nélküle. Ugyanis akkor egy házibuliban elektormos cigarettát szívtam kicsit berúgva, rá pár napra vettem egyet magamnak, amit szintén csak barátok között szívok. Múlt évben ahhoz képest elég sokat cigiztem, valahogy mégsem éreztem magam függőnek, és ha nem volt, nem hiányzott, viszont most félek, hogy az elektromos cigarettára rá fogok függni, mert abban mégiscsak több a nikotin.. Mennyi az esély arra, hogy gyorsabban ráfüggök, mint hogy elfogyna a liquid? Inkább felejtsem el már most és ne kockáztassak? szívjak inkább rendes cigit?

(azzal legyszi ne gyertek hogy mindkettő káros, hülye vagyok, stb.. tisztában vagyok vele, egy nálam jobban hozzáértő véleményére vagyok kíváncsi.)



2022. jún. 4. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Már nem.
2022. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már rá vagy függve.nem lehet okosat mondani.ha jólesik csináldd,de gondolkozz el azon hogy végleg lerakd.!!!!
2022. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!