Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyik napról a másikra le...

Egyik napról a másikra le lehet szokni a cigirol?

Figyelt kérdés
1,5 eve dohanyzok
márc. 5. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Leszokni? Azt nem. A sóvárgás még sokáig kísérteni fog.

De letenni le lehet. És csak úgy érdemes. Egyik napról a másikra. A "minden nap 1-2 szállal kevesebbet szívok" nem igazán működik.

márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem mindkét szülőm pont így csinálta, vmelyikőjük 40 èv dohányzás után.
márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Simán le lehet.


Én úgy szoktam le, hogy egyik este elegem lett abból, hogy szarul érzem magam a cigitől (NEO) és kib*sztam a kukába. Azóta 0 szál, cserébe sok pénzem megmaradt és jobban is érzem magam.


A sóvárgás kemény 2-3 napig tartott, azóta eszembe se jut. Sőt, néha kimegyek a dohányzóba és ott beszélgetek a kollégákkal és a gondolat se fordul meg a fejembe, hogy elszívjak egy rákropit.


Elhatározás kérdése az egész. A tapasz, rágó etc. semmit nem fog segíteni, ha nem akarsz leszokni. Ha meg le akarsz szokni, akkor nem kell ilyen sz*rokra költeni, menni fog anélkül is.

márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sőt, csak így lehet.

Nekem nagyon sok ismerősöm így szokott le. És nem másfél év után, hanem 10-20 év után.

márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet, akaraterővel, kitartással. Én így tettem le 1 évre a cigit, most már bármikor leteszem, de amúgy nem is dohányzok. :)
márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak így. A dohányboltok nagy előnye, hogy nem találkozol dohányáruval csak úgy - így egyszerűen csak nem kell bemenni és kész.
márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Öngyújtót és a maradék cigit is dobd a kukába (vagy ajándékozd el), a pénzeden inkább vegyél csokit.
márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én így tettem le több mint 10 év után. Pedig előtte nagy cigis voltam.
márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Burny bácsi ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Leteszed, nem szívod. Érdemes új pótcselekvést beiktatni helyette. Például egyél gyümölcsöt, ha kéne egy cigi. De mosd meg előtte!
márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy Turbo rágó. Ott még autós képeket is lehet gyűjteni.
márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!