Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 20 évesen kiskorom óta...

Ha 20 évesen kiskorom óta passzív dohányzásnak vagyok kitéve, akkor már biztosan lesznek egészségügyi kövezkezményei?

Figyelt kérdés

Anyám és apám gyakorlatilag tini koruk óta cigiznek, nem is keveset. Kiskoromban amennyire én emlékszem még jobban figyeltek, de aztán 4-5 éves koromtól kezdve cigiznek a kocsiban, házban vagy ahol éppen van rá lehetőségük.

Szerencsére a szobámba sosem jött be a füst, így általában csak utazásnál vagy esténként(mert akkor szoktak bent a lakásban cigizni) a konyhában, nappaliban kellett a füstöt szívnom. 1 éve felköltöztem az emeleti lakásba, így picit ezzel is redukálni tudtam a szervezetembe jutó füstöt, de a mosdó, konyha lent van és ha éppen ott cigiznek, nem tudom elkerülni, néha a ruhám is büdös lesz. Ami a legidegesítőbb és ezt szerintem csak pár éve kezdték el, hogy az alapból kicsi wc-ben is cigiznek és tömény füst szaga lesz. Ha csak 5 percig vagyok bent akkor is érezni utána a ruhámon is.

Próbálok mellette az egészségemre figyelni, nem dohányzom. Egész életemben összesen 2 szál cigit szívtam el kb.

Mindenképpen lesz, vagy valószínű, hogy ennek így lesz valamilyen következménye?



márc. 14. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Kétesélyes.
márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nézz utána az orvosi szakirodalomban. A rövid távú károsodásra nézve vannak vizsgálati adatok.
márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
20 éves koromig éltem a nagy bagós szüleimmel, 61 évesen semmi bajom. Persze én nem dohányzok.
márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
28 évig éltem dohányfüstben. A háziorvosom, aki tüdőgyógyász,es a kardiológus is azt mondta,hogy észrevehető.
márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!