Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinek milyen volt az első...

Kinek milyen volt az első találkozása a fűvel?

Figyelt kérdés
Ki akarom próbálni nagyon, úgy néz ki nemsokára össze is jön, és kicsit rá vagyok parázva mert nemtudom mire számítsak. Tudnátok benne segíteni, milyen hatások lehetnek, mennyi slukkot kéne szívnom stb? Előre is köszi:D

márc. 15. 22:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Lehetőleg semennyit mert durva pánikrohamot idéz elő, főleg ha nem tiszta és valamilyen pszichoaktív anyaggal van beitatva.
márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Meg az utcákon is olyanokat szívnak, senki nem tudja hogy milyen anyag, csak eladják a másiknak, akár életveszélyes is lehet. Ez már nem a 2000-es évek, itt már mindenféle növényvédő szerrel próbálkozhatnak, vagy patkányméreggel. Van olyan bió amit nem is mindenki bír, két slukktól leállhat a szíved, stb. Láttam már csúnya dolgokat szakmámból kifolyólag.
márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Haverom mar masfel eve tolja, semmi ilyen nem volt vele, ha ugyanattol az embertol veszi akkor ezutan se lesz semmi
márc. 15. 22:43
 4/23 anonim ***** válasza:
28%
Komoly idegrendszeri károkat is okozhat és akkor 10 év is kevés lesz helyrejönni ha mázlid van!
márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha tiszta, annyit javaslok hogy 2-3 slukk, de ne tartsd lent, hanem ahogy beszívtad fújd is ki rögtön, ha letüdőzöd. Bár ha valami erős biót kapsz ettől is "véged" lehet.
márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Életem első füves élménye egy kevert sz.rral volt, gyakorlott füvessel szívtam, de nagyon rossz volt. Azt hittük, nem éljük túl.
márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
3-4 slukk? Nem hinnem
márc. 15. 22:45
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Süteményt vagy kekszet szoktak enni előtte és legyen bekészítve egy üveg víz/ásványvíz, mert rendkívüli módon szárít. Előtte, közben, utána lehet kortyolgatni belőle. Alkoholt ne igyál se előtte, se utána mert csak rosszabbul leszel. Ha tiszta fű akkor csak némi oldottság és oktalan röhögcsélés fog jelentkezni.
márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
7. Hát akkor ne hidd, így a biztonságos, én elég sok mindent láttam, tapasztaltam.
márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
6. Na látod!
márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!