Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Jó úton haladok a leszokás felé?

Jó úton haladok a leszokás felé?

Figyelt kérdés

masfel eve cigizem rendszeresen, napi 3-4 szallal indult aztan mar napi 5-6 lett. 2 hete Elhataroztam hogy leszokok es azota napi 1-3 szalat szivok, hetvegen pedig semmit. Eros cigit szívtam es mostmar atallok a leggyengebb cigire. Tudtok mondani nagyon gyenge cigiket?


18L


márc. 17. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Csak gyenge cigit szívj (pl: fehér Pall Mall) és csökkentsd az adagot.
márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha már stabilan bírod a napi 1-2 szálat akkor próbálkozhatsz a teljes letétellel.

Ezt azt jelenti hogy leteszed és nem gyújtasz rá többet fél/egy évig.

Aztán ha megvan "pipa" (sikerélmény) és ismétled a folyamatot.

márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Fehér pall mall ,fehér multi,fehér Szofi,fehér dunhill
márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjon bárki bármit, cigiről csak úgy lehet leszokni, ha abszolút nem gyújtasz rá többet, ha utánaolvasol a nikotin biokémiai hatására az agyra, akkor megérted miért.

Amúgy, ha 2 hétig nem gyújtasz rá, akkor lényegében megszünik a fizikai függőség, ugyanis ennyi idő kell hogy az összes nikotin távozzon a szervezetedből. Ha ez megvan onnantól kezdve már nem fog sóvárogni utána a szervezeted. Ettől kezdve már csak a pszichikai és társadalmi kihívásokkal kell megbírkózni és rendben is leszel, de ez már a könnyebb része. :)

márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. Így van teljesen.

HA leakarsz szokni akkor tedd le és kész.

Én nagyon sok embert ismertem akik fokozatosan akartak leszokni, csak ideig óráig ment ez.

Véglegesen egyik se tudott .

Sőt még azok is vissza szoktak aki csak beszéltek róla, mert állandóan ott volt az agyukban ez a szenvedély.

márc. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Félig nem lehet letenni valamit, így van ez a szénhidrátoknál is.

Egy kis sütike mindig engedélyezve van és akkor csodálkozunk hogy nem megy a fogyás.

márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!