Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elmúlt 2-3 hétben elkezdtem...

Az elmúlt 2-3 hétben elkezdtem néha szárazan, néha hurutosan köhögni. A mellkasom szinte folyamatosan tompán szúródik.16 éves vagyok, és lassan 1 éve cigizem, igaz, heti max 3 szál. Szerintetek ez lehet tüdőrák?

Figyelt kérdés
Mostanában kicsit megijedtem, és nem igazán szívtam semmit de nem múlik. Orvoshoz pedig nem igazán merek menni, a családom elég zűrös..

márc. 24. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy...ez nem tüdőrák
márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az orvoshoz menetelnek mi köze a zűrös családi háttérhez?.egyébként biztos hogy nem tüdőrák.max a cigarettafüst irritálja a nyálkahártyát.szerintem ha csak ez tart vissza a cigizéstől akkor ettől nem kell beijedni
márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tüdőrák több évtizednyi dohányzástól tud csak kialakulni. Viszont inkább hagyd most abba, hogy 66 évesen se legyen tüdőrákod!
márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy... Ilyen kevés ciginek még nincs semmi káros hatása, leginkább hosszútávon (évtizedek) rombol, de a heti 3 szállal szerintem még hosszú távon sem. Viszont nagyon könnyű rászokni, és eljutni a nagyobb mennyiségig, amiből viszont már komoly bajod lehet. Úgyhogy még most tedd le, amíg még könnyű. :)
márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!