Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15 éves fiu vagyok.100%osan...

15 éves fiu vagyok.100%osan ellenzem a cigizést, viszont ujabban van egy fura vágyam hgoy kipróbáljam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a nézetem nem változna, de... nem tudom.

objektív válaszokat kérek!


2010. okt. 29. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne próbáld ki.Semmi jó nincs benne. :S
2010. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom én is ismerem a hatásait, tudom hogy roh*dtul nem éri meg, de mégis...:S
2010. okt. 29. 18:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem fogsz belehalni, ha elszívsz egy szálat. Tényleg. Ha szeretnéd kipróbálni, azzal semmi gáz nincs, azzal van a gáz, ha rászoksz.

Amúgy alapvetően borzasztó élmény először letüdőzni a füstöt, mar, keserű, hányingered is lehet tőle. De tartom azt, hogy nincs abban semmi rossz, ha kipróbálod. Legalább tudod, hogy mit utálsz annyira. :)

2010. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miután kipróbáltad lehet hogy megváltozik a nézeted.

Nekem is többször eszembejut hogy milyen is lehet hogy ennyire bagózik mindenki, de azért se fogok lesüllyedni a szintükre és nem próbálom ki.

17/L

2010. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és mennyire álszentség az, hogy pl én alkalmi dohányos vagyok (csak elméletbe) és ellenzem midnen erőmmel? (hülye kéréds...)
2010. okt. 29. 18:39
 6/9 anonim válasza:
szerintem próbáld ki!egy szippantástól tuti nem fogsz rászokni de legalább megérzed az ízét + minden..én is kipróbáltam egyszer megállapítottam h nincs benne semmi jó és ennyi:)16/L
2010. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne próbáld ki!


Én is pontosan így voltam vele. Jelenleg kb. 13 éve szívom, elmegy napi egy dobozzal az egyik legerősebb fajtából. Mint láthatod, az ember véleménye gyorsan megváltozik, a nikotin gondoskodik erről. Undorító dolog, ne tedd ki magad ennek.

2010. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18 vagyok (fiú) , és már kipróbáltam. Először 13 voltam mikor kipróbáltam, borzalmas ha nemtudod hogy hogyan szívd tüdőre. Elsőre ott helybe kidobtam a taccsot,mert béna voltam. Mostmár tudom hogy nemisrossz de nemszoktam rá. Igaz hogy kb 4 hete vettem dohánytöltőt meg club hüvelyt meg shopiane dohányt és gyártom a haveroknak JÓ ÜZLET XD
2010. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is nyugodtan kiprobalhatod, nem lesz tole bajod. Legalabb megtudod hogy sokan mit szivnak egesz eletukben.
2010. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!