Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek ki bírom? Vagy...

Szerintetek ki bírom? Vagy nagy elvonási tüneteim lesznek? Elmerjek így menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Kávézok és hozzá cigizek reggelizés után ez a reggeli rutinom, aztán megyek melózni, nap többi részében nem szívok semmit. Szerintetek ha nem iszok kávét és nem szívok aznap reggel semmit, akkor rosszul leszek?

jún. 6. 18:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Kisérletezni akarok fel akarom mérni hogy mennyire vagyok függő.
jún. 6. 18:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Almos leszel, irritalt, es fajhat a fejed, ennyi. Probald inkabb hetvegen.
jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha te napi egy szál cigit szívsz, akkor észre sem fogod venni.

A napi egy kávé ugyanez.

Maximum pszichésen hiányozhat, de beérsz, és onnantzól már ugyanaz van, mint máskor.

jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én mint koffein függő (napi 4-6 kávé)de nem dohányzó azt tudom mondani hogy ha napi 2-3 kávénál többet iszol akkor hiányozni fog és szarul leszel mint a dög. A lakótársam masszív dohányos és kávés is neki a reggel 3 kávé és vagy 4-5 szál cigi... Ő konkrétan dühöngő vadállat lesz. Ha te csak napi 2 kávé mellé 1 szál cigi kategória vagy hát max stresszelni fogsz és szar lesz a közérzeted. Mondjuk ez ember függő is ha amúgy se bírod a stresszt más kényszer cselekvést veszel fel pl édesség zabálás, köröm rágás stb. Ha jól bírod akkor egyszerűbb véglegesen leszokni.
jún. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!