Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzásról való leszokás...

Dohányzásról való leszokás után neked is voltak elvonási tüneteid?

Figyelt kérdés

Nemrég volt 1 éve, hogy letettem a cigit. Én előtte mindig nagy dohányos voltam, napi minimum 1 dobozzal elszívtam, persze szerettem is cigizni, mégis sokszor inkább a megszokás miatt gyújtottam rá.


Nem készültem a leszokásra, csak szimplán egyik nap elhatároztam, hogy rendes cigit már nem szívok, 1 az 1ben átszoktam iqos-ra, majd nem egészen egy hónapra rá azt is letettem. (konkrétan úgy volt, hogy egyik vasárnap délután 1ig nem szívtam és eldöntöttem, hogy akkor már nem is fogok többet)


Az elmúlt 1 évben sosem vágytam arra, hogy bárcsak rágyújtanék, pedig a munkahelyemen ugyanúgy lejártam továbbra is a többiekkel a dohányzóba beszélgetni.

Sokan mondták, hogy majd meglásd eljön az idő, mikor újra kívánni fogod.

Azt hiszem ez most jött el. 1 év 2 hónap, amióta se cigi, se iqos.


Nektek is volt hasonló élményetek? Hogyan jutottatok túl ezen? Újra elszívtatok egy cigit, vagy kibírtátok? Örülnék, ha megosztanátok a tapasztalataitokat.


27/N



2021. júl. 16. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Van nikotin tapasz,az sokat segíthet az elvonasi tüneteken.
2021. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van más értelmes dopaminforrás az életedben, úgy könnyű.
2021. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Több mint egy év után ez már nem elvonási tünet. Bírd ki, különben 99% hogy visszaszoksz. Egy százalékot adok annak, hogy olyan erős egyéniség vagy, hogy tényleg képes vagy egy szálat elszívni.
2021. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 ?:D
2021. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy rágyújts, mert véged lesz rögtön.
2021. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem cigizek, de édességel, vagy kockulással voltmár, szerencsére nagrészt legyőztem őket. :D
2021. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!